Tarot postawiony dla basia

Data postawienia tarota 18 luty 2015 17:31

Wyświetlono: 380, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Piątka Pucharów

Piątka Pucharów

W obecnej chwili w Twoim życiu uczuciowym niestety nie dzieje się zbyt dobrze. Targają Tobą duże emocje, coś bardzo dotkliwie porusza Twoje wnętrze . Obecność V pucharów w rozkładzie ma często miejsce kiedy dręczą nas myśli o przeszłości. Niedomknięte sprawy, niezagojone rany oddziałują w negatywny sposób na to, co dzieje się teraz. Karta symbolizuje wewnętrzną przemianę poprzez doświadczanie bólu, poczucia straty i trudności z dostosowaniem się do nowej sytuacji. W chwili obecnej możesz czuć się emocjonalnie rozdarty/a i osamotniony/a. Niewiele rzeczy cieszy, brak jest takich słów, które mogą podnieść na duchu.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Ucieczka przed problemami i odpowiedzialnością nie poprawi Twojego samopoczucia ani relacji z bliskimi Ci osobami. Karta na tej pozycji ostrzega także przed rozpamiętywaniem przeszłości, od której dawno powinieneś się odciąć.

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

Karta Gwiazda na tej pozycji oznacza okres wytchnienia, spokoju wewnętrznego i równowagi w najbliższej przyszłości. Często pojawia się po ciężkim okresie i oznacza, że nadszedł czas zdrowienia duchowego, relaksu i dochodzenia do siebie. Będziesz się lepiej czuć duchowo, nie zabraknie Ci wiary i nadziei. Dla związków nadejdzie okres spokoju, stabilizacji. Los będzie dla Ciebie łaskawszy, a Twoje pragnienia będą powoli się realizować.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Księżyc na tej pozycji oznacza podążanie za iluzyjnymi ideałami, niejasnymi celami lub niepewnymi uczuciami. To zatopienie się w świecie fałszywych pozorów i całkowity brak rozeznania w sytuacji. To także lęk przed nieznanym, błądzenie i ukryte okoliczności, które Ci nie sprzyjają, a których nie potrafisz rozpoznać. Twoja ciągła obawa o porażkę i brak zdecydowanych, przejrzystych działań może spowodować, że nie dotrzesz tam, dokąd pragniesz dojść, albo droga ta będzie wyjątkowo kręta. Możliwe, że znajdziesz się w ślepym zaułku. W przyszłości będziesz zmuszony/a zweryfikować swoje plany z rzeczywistością. W sprawach uczuć, czekają Cię niejasności, utrudnienia i nieracjonalne myśli i działania.

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

 

 

Wróć do wróżb