Tarot postawiony dla dorota

Data postawienia tarota 19 luty 2015 01:02

Wyświetlono: 366, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

Pojawienie się karty w rozkładzie oznacza wpływ inteligentnego, wykształconego młodego mężczyzny (do około 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz mieczy cechuje osobę o lotnym umyśle oczytaną, szybką w działaniu i zdecydowaną. To typ człowieka odważnego, asertywnego i emocjonalnie zdystansowanego. Jest osobą bardzo szczerą i uczciwą, ale czasami ciężko go rozszyfrować i odgadnąć jego prawdziwe intencje. Brakuje mu cierpliwości i czułości, ale potrafi być dobrym partnerem, na którym można polegać. Ma cięty język, jego słowa mogą być ostre jak brzytwa. Jeśli w swoim otoczeniu nie rozpoznajesz osoby o takich cechach, to karta rycerza mieczy może symbolizować nagłe przyspieszenie spraw w życiu uczuciowym, ponadto możliwe nieporozumienia, nieprzemyślane decyzje, chaos i impulsywne zachowania.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VI buław na tej pozycji ostrzega przed przedwczesnym uczuciem zadowolenia czy poczucia zwycięstwa, które powoduje spoczęcie na laurach. Samozadowolenie to wspaniałe uczucie, ale musisz uważać, aby początkowa radość z pierwszych sukcesów nie spowodowała zaniechania dalszej, konsekwentnej pracy nad sobą i swoimi słabościami.

Szóstka Buław

Szóstka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VI Kochankowie

VI Kochankowie

W najbliższej przyszłości dokonasz ważnego wyboru. Twoja decyzja będzie wiązała się z przyjęciem wszelkich konsekwencji związanych z Twoją decyzją na swoje barki. Rezygnacja z jednej rzeczy, na rzecz drugiej może oznaczać dla Ciebie pewną stratę, poświęcenie jednego na rzecz czegoś innego. Dokonanie wyboru będzie jednak konieczne, mimo początkowych trudności, z czasem poczujesz ulgę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Sprawiedliwość na tej pozycji ma proste znaczenie - w sprawach dotyczących sfery osobistej zwycięży to, co słuszne, właściwe, moralne, zgodne z zasadami, bądź prawem. Od Twojego postępowania będzie zależał wynik. Jeśli wykażesz się odpowiedzialnością, zdrowym rozsądkiem i uczciwością, masz szansę na sukces lub pomyślne rozwiązanie w sferze uczuć. Wszelkie zaniedbania, nieczyste zagrania, intrygi i fałsz zostaną odkryte i mogą spowodować niekorzystny dla Ciebie rozwój sytuacji.

XI Sprawiedliwość

XI Sprawiedliwość

 

 

Wróć do wróżb