Tarot postawiony dla katarzyna

Data postawienia tarota 19 luty 2015 04:57

Wyświetlono: 377, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Denarów

As Denarów

As denarów to karta mająca pozytywny wydźwięk. Oznacza powolne stabilizowanie sytuacji, konkretyzacje celów i dążeń w relacjach. Dla osób samotnych pojawienie się asa monet oznacza odpowiednie zasoby, moc, siłę aby sprawy potoczyły się tak, jak tego się pragnie. As monet symbolizuje nowe szanse i okazje na poznanie kogoś wyjątkowego, a także duże powodzenie, adorację i przyciąganie wartościowych osób ku sobie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta IV denarów ostrzega przed przesadnym lękiem o utratę dóbr, pracy czy partnera. Karta na tej pozycji symbolizuje także psującą relację zaborczość, chęć zamknięcia partnera w przysłowiowej złotej klatce. IV monet przestrzega także przed negatywnie wpływającym na związek pracoholizmem i materializmem. Należy uważać także na zawieranie związków tylko i wyłącznie z powodu korzyści materialnych.

Czwórka Denarów

Czwórka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziesiątka Pucharów

Dziesiątka Pucharów

X pucharów na tej pozycji symbolizuje mocne więzy rodzinne, poważne relacje uczuciowe, a w przypadku osób samotnych zapowiada możliwość poznania mężczyzny, który będzie myślał o Tobie poważnie. Karta może zapowiadać także decyzję o założeniu rodziny. Pojawienie się Xpucharów oznacza, że Twój partner poważnie rozważa Ciebie jako partnerkę na żonę i matkę. Szczęście będzie w zasięgu Twojej ręki w najbliższym czasie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Na Twoją przyszłość uczuciową będzie mieć wpływ inteligentny, wykształcony mężczyzny, którego reprezentuje karta rycerza mieczy. Rycerz ten symbolizuje energię powietrza. Karta charakteryzuje osobę o lotnym umyśle oczytaną, szybką w działaniu i zdecydowaną. To typ człowieka odważnego, asertywnego i emocjonalnie zdystansowanego. Jest osobą bardzo szczerą i uczciwą, ale czasami ciężko go rozszyfrować i odgadnąć jego prawdziwe intencje. Brakuje mu cierpliwości i czułości, ale potrafi być dobrym partnerem, na którym można polegać. Ma cięty język, jego słowa mogą być ostre jak brzytwa.

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

 

 

Wróć do wróżb