Tarot postawiony dla HALINA

Data postawienia tarota 11 styczeń 2017 07:24

Wyświetlono: 102, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Paź Denarów

Paź Denarów

Paź monet to karta, która mówi o powolnym rozwoju, pracy nad sobą, związkiem lub nad relacjami z ludźmi. W pytanie o uczucia jej pojawienie się może oznaczać, że jesteśmy w relacji, która dopiero raczkuje albo bardzo powoli się rozwija. Być może dopiero poznajesz kogoś albo tworzysz związek, w którym odkrywacie się nawzajem w bardzo powolnym tempie. Paź denarów to także nauka cierpliwości, wytrwałości i konsekwencji oraz powolne realizowanie planów własnych bądź osiąganie wspólnych celów z partnerem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta III buław na tej pozycji przestrzega przed nieprzemyślanymi działaniami, nierealnymi oczekiwania i kierowaniem się niewłaściwymi, nieskutecznymi metodami. To także pochopne decyzje i opóźnienia, które mogą się pojawić i wpłynąć na Ciebie lub na Twój związek. W relacjach III buław na tej pozycji ostrzega przed niewykorzystanymi dobrymi szansami albo przed brakiem dalszych perspektyw na rozwój związku.

Trójka Buław

Trójka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VIII Moc

VIII Moc

Karta Moc (Siła) symbolizuje duże, niewyczerpane pokłady wewnętrznej siły, które w Tobie drzemią. Z wielką mocą, odwagą i dojrzałością będziesz zmagać się z trudami dnia codziennego i w sprawach dla Ciebie ważnych. Zdołasz pokonać wszelkie negatywne przeszkody w najbliższej przeszłości i to nie za pomocą łaskawości losu, ale dzięki swojej determinacji, odporności wewnętrznej i niezrażaniu się wobec problemów i ograniczeń pojawiających się na Twojej drodze. W związkach będziecie mieć okazję na wzmocnienie relacji, jeśli pozytywnie przejdziecie ten trudny okres. W przeciwnym razie Wasze problemy mogą się pogłębić.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Umiarkowanie na tej pozycji mówi, że nasza cierpliwość, wytrwałość i powolne, ale konsekwentne dążenie do celu pomoże nam osiągnąć nasze zamierzenia czy przezwyciężyć trudną sytuację. Możemy mieć pewność, że w dalszej przyszłości nastąpi okres spokoju i równowagi. W sprawach uczuciowych nastąpi powolny rozwój, stabilizacja, uzyskamy też pozytywne rezultaty naszych działań. Pomoże nam w tym umiejętność pójścia na kompromis, większe zrozumienie, wyczucie, takt, cierpliwość i umiar w postępowaniu.

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

 

 

Wróć do wróżb