Tarot postawiony dla malgosia

Data postawienia tarota 12 październik 2017 14:59

Wyświetlono: 83, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

Trudne doświadczenia i wpływy z przeszłości odcisnęły piętno na Twoim samopoczuciu psychicznym. W chwili obecnej koncentrujesz się na regeneracji sił i na powrocie do dobrej kondycji psychicznej. Starasz się uwolnić od negatywnych myśli i zaczynasz uporządkowywać sprawy, które tego wymagają. Jest to odpowiedni czas, aby zadbać o siebie, uspokoić nerwy i odpocząć psychicznie. IV mieczy to przede wszystkim czas na przemyślenie i odpowiednią regenerację.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed negatywnym myśleniem i popadaniem w rozpacz. Długotrwałe i niekontrolowane stany smutku mogą prowadzić do bezsenności, nerwicy, stanów depresyjnych i innych poważnych zaburzeń. Nie zadręczaj się ani nie pielęgnuj w sobie poczucia winy, zamiast tego zadbaj o swoje samopoczucie i zdrowie.

Dziewiątka Mieczy

Dziewiątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

Karta Księżyc na pozycji oznaczającej najbliższą przyszłość zapowiada utkwienie w pewnego rodzaju iluzji, życie według fałszywych wyobrażeń czy przekonań. W sprawie, o którą pytamy może wskazywać na sytuację, kiedy widzisz rzeczy takimi jakimi chcesz żeby były, a nie tak jakimi są one naprawdę. Możliwe, że będziesz ufać pozorom czy kierować się fałszywymi wyobrażeniami. Karta na tej pozycji może też oznaczać okres zagubienia duchowego, kiedy nie wiemy jak postępować, czujemy jakieś zagrożenie, ale tak naprawdę nie wiemy skąd ono wynika. W związku mogą pojawić się niedopowiedzenia i tajemnice.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb