Tarot postawiony dla Hania

Data postawienia tarota 14 luty 2018 08:47

Wyświetlono: 120, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Denarów

Czwórka Denarów

IV monet w ogólnym znaczeniu symbolizuje posiadanie, ochronę naszych wartości, zasobów i zdobyczy. Karta ukazuje strach przed zmianami i utratą tego, co zdobyte, co dla nas cenne, może sugerować, że bardzo mocno chronimy tego, co mamy. W sferze uczuć oznacza, że chcemy za wszelką cenę zatrzymać partnera/partnerkę przy sobie, a więc ze wszystkich sił staramy się, by nie dopuścić do tego, by ukochana osoba wymknęła nam się z rąk. W bardziej negatywnym znaczeniu karta może symbolizować nadmierną, wręcz chorobliwą zazdrość o partnera. Czwórka monet oznacza często także związek z wygody czy z wyrachowania. To także małżeństwa zawierane z powodu korzyści materialnych. W przypadku osób samotnych karta może oznaczać lęk przed nową relację. Chcesz mieć kogoś u boku, ale jednocześnie boisz się nowego uczucia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Negatywnie na Twoje życie uczuciowe będą wpływać negatywne myśli, bierność, bezradność. Możliwa gorsza kondycja psychiczna i fizyczna, zmęczenie problemami w relacji.

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dwójka Denarów

Dwójka Denarów

W najbliższej przyszłości zmuszony/a będziesz dokonać wyboru między dwiema ważnymi dla Ciebie rozwiązaniami lub opcjami mającymi wpływ na Twoje życie osobiste. Nadchodzący czas skłoni Cię do zastanowienia się w jaki sposób powinieneś/aś gospodarować swoją energią, uczuciami czy zasobami. Nadejdzie czas na ustalenie priorytetów, a sytuacja wymusi na Tobie konieczność ustabilizowania sfery, o którą pytasz.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta VII monet zapowiada na powolny rozwój w sferze uczuć, a niekiedy wstrzymanie w sprawach miłosnych. Pojawienie się karty oznacza brak gotowości do zawarcia związku, małżeństwa czy przejścia do innego etapu. Nie chcesz podejmować decyzji pochopnie, wolisz pewne sprawy odłożyć na później, zacząć działać wtedy kiedy nadejdzie stosowna chwila, o ile nadejdzie... Przez pewien czas możesz odczuwać ciągły brak satysfakcji, niespełnienie w związku, ale karta VII denarów ma także pozytywny wydźwięk. Jej obecność w rozkładzie, mówi, że to co zostało zasiane, wkrótce wyda owoce. Na rozwój będziesz jednak musiał/a jeszcze poczekać.

Siódemka Denarów

Siódemka Denarów

 

 

Wróć do wróżb