Tarot postawiony dla Marlena

Data postawienia tarota 16 maj 2018 17:52

Wyświetlono: 90, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Buław

Rycerz Buław

Rycerz buław na tej pozycji oznacza wpływ żywiołowego, młodego mężczyzny (do ok. 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Karta reprezentuje żywioł ognia, charakteryzuje typ przedsiębiorczy, zdecydowany i przebojowy. Rycerz buław lubi wyzwania i przygody, ciężko dotrzymać mu kroku. Bywa impulsywny i nieprzewidywalny. Jeśli w Twoim otoczeniu nie potrafisz zidentyfikować takiego mężczyzny to karta może symbolizować czas przygody, adrenalinę, podróże i dynamiczny rozwój w sprawach uczuć.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, nieuczciwością, manipulacją, kłamstwem, oszustwem albo zdradą ze strony bliskiej Ci osoby. Uważaj na nieszczerych ludzi z Twojego otoczenia, takich którzy manipulują Tobą dla swoich celów, są dwulicowi i pozbawieni skrupułów.

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Trójka Buław

Trójka Buław

Karta III buław na tej pozycji oznacza bardzo dobre widoki na przyszłość uczuciową, realizację planów, nowe możliwości, pozytywne nowiny w miłości. To także pierwsze rezultaty podjętych działań, początek znajomości dobrze rokujący na przyszłość. Będziesz czuć pewność jutra i częściej spoglądać na przyszłość z nadzieją. Na horyzoncie pojawią się nowe, wspaniałe okazje do wykorzystania, obiecujące znajomości i deklaracje miłosne. Wzrośnie Twoja pewność siebie i optymizm.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Wykażesz się dużą odpornością psychiczną i niezwykłym hartem ducha. Udowodnisz przede wszystkim sobie, ale i Twojemu otoczeniu, że jesteś w stanie przetrwać i przezwyciężyć nawet najbardziej skomplikowane i trudne sytuacje w Twoim życiu. Twoja siła woli, odwaga i dojrzałość będą imponować Twoim bliskim. W związkach będziecie mieć okazję na wzmocnienie relacji, jeśli pozytywnie przejdziecie ten trudny okres. W przeciwnym razie Wasze problemy mogą się pogłębić.

VIII Moc

VIII Moc

 

 

Wróć do wróżb