Tarot postawiony dla Marlena

Data postawienia tarota 16 maj 2018 18:56

Wyświetlono: 86, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziesiątka Denarów

Dziesiątka Denarów

Dziesiątka denarów na tej pozycji symbolizuje więzy rodzinne, tradycję, wartości przekazywane z pokolenia na pokolenie, bogactwo, szczęście rodzinne, solidność, trwałość. Ukazuje związek, w który inwestujemy nasze uczucia, czas, zasoby. Pojawienie się karty w rozkładzie mówi o tym, że należymy do pewnej grupy społecznej, rodziny czy związku, w którym odczuwamy bezpieczeństwo emocjonalne, materialne i gdzie ważne są wartości i zasady. Karta w niektórych sytuacjach może oznaczać duże wydarzenie rodzinne albo spotkanie w szerokim gronie ludzi. Dla osób samotnych oznacza spędzanie czasu w licznym gronie przyjaciół lub z rodziną.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na przeszkodzie będą stały problemy rodzinne, brak współpracy, konflikty, w które zamieszane będzie więcej osób niż Ty i Twój partner.

Dziesiątka Pucharów

Dziesiątka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

IV Cesarz

IV Cesarz

W najbliższej przyszłości odczujesz duży wpływ dominującej osobowości na przebieg relacji czy znajomości. Ktoś z Twojego otoczenia być może Twój partner, będzie usiłował tak pokierować sytuacją, byś to Ty dostosował/a się do jego warunków lub żądań. Twoje potrzeby, oczekiwania mogą zejść na dalszy plan. W wielu sytuacjach będziesz musiał/a się dostosować albo walczyć o swoje - Twój partner nie da tak łatwo za wygraną.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta VI denarów na tej pozycji oznacza, że uda Ci się zdobyć potrzebne wsparcie i pomoc w trudnej sytuacji. Zazwyczaj pojawienie się karty zapowiada, że Twoje kłopoty się skończą dzięki pomocy innych ludzi lub partnera. Karta pojawia się często w sytuacjach związanych z otrzymywaniem czegoś od innych osób, chociażby wsparcia duchowego. W relacjach zapowiada powrót do równowagi, harmonię, wspólne zainteresowania, troskę, poprawę warunków bytowych, rozwiązanie konfliktów.

Szóstka Denarów

Szóstka Denarów

 

 

Wróć do wróżb