Tarot postawiony dla Paulina

Data postawienia tarota 12 lipiec 2018 14:42

Wyświetlono: 78, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Negatywnie na Twoje życie uczuciowe będą wpływać negatywne myśli, bierność, bezradność. Możliwa gorsza kondycja psychiczna i fizyczna, zmęczenie problemami w relacji.

Czwórka Mieczy

Czwórka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

X Koło fortuny

X Koło fortuny

Nadchodzą okoliczności i zmiany, których nie będziesz się spodziewać, a które będą miały istotny wpływ na Twoje życie uczuciowe. Zmienność sytuacji, jej niepewność może spowodować, że sytuacja wymknie Ci się z rąk. W obliczu różnorodnych wpływów trudno będzie o podjęcie konkretnych, wiążących decyzji. Rozstrzygnięcie nastąpi w nieco dalszej przyszłości, dopiero po tym jak miną wszelkie zawirowania i sytuacja się uspokoi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Umiarkowanie na tej pozycji mówi, że nasza cierpliwość, wytrwałość i powolne, ale konsekwentne dążenie do celu pomoże nam osiągnąć nasze zamierzenia czy przezwyciężyć trudną sytuację. Możemy mieć pewność, że w dalszej przyszłości nastąpi okres spokoju i równowagi. W sprawach uczuciowych nastąpi powolny rozwój, stabilizacja, uzyskamy też pozytywne rezultaty naszych działań. Pomoże nam w tym umiejętność pójścia na kompromis, większe zrozumienie, wyczucie, takt, cierpliwość i umiar w postępowaniu.

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

 

 

Wróć do wróżb