Tarot postawiony dla Pawel

Data postawienia tarota 12 lipiec 2018 14:56

Wyświetlono: 69, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław

Karta IX buław symbolizuje osobę, która wiele przeszła i w chwili obecnej czeka na wygojenie się ran. Pojawienie się karty sugeruje, że po trudnych doświadczeniach jesteś człowiekiem bardziej ostrożnym i masz ograniczone zaufanie do ludzi. Możliwe, że ktoś Cię wcześniej zawiódł i teraz nie chcesz dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Czujesz się nierozumiany i niedoceniany przez bliskich, bądź otoczenie. Twoją sytuację komplikują negatywne wpływy z przeszłości, które wciąż na Ciebie oddziałują. Teraz czujesz zmęczenie wcześniejszymi trudnościami, bądź porażkami i jedyne czego pragniesz to odpoczynek.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na przeszkodzie w Twoim życiu uczuciowym może stać pewien mężczyzna o odważnym charakterze i dużym temperamencie. Ów osoba może swoją impulsywnością, skłonnością do przygód i niewierności przyczynić się do problemów w relacji.

Król Buław

Król Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Piątka Denarów

Piątka Denarów

V denarów to karta braków, trudności i strat. Informuje o tym, że w Twojej relacji pojawią się trudności, a przyszłość związku zostanie wystawiona na próbę. Pojawienie się V denarów symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa i spełnienia, w sferze o którą pytasz. Niedostatek i niezrealizowane potrzeby dadzą znać o sobie. Czekają Cię trudniejsze chwile i gorsze samopoczucie. Karta V denarów często sugeruje, że przyczyną Twoich problemów (również w związku) może być trudniejsza sytuacja materialna albo brak wsparcia ze strony bliskiej Ci osoby. Partnerzy, którzy nie mogą zrealizować niektórych potrzeb materialnych czy emocjonalnych mogą popaść w konflikty i wzajemne oskarżenia. Osobom samotnym będzie doskwierać samotność i uczucie niespełnienia, braku.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Dokonasz ważnego wyboru życiowego między dwiema rozwiązaniami, opcjami lub osobami. Nie będzie to dla Ciebie łatwe zadanie, gdyż wybór jednej alternatywy będzie oznaczał rezygnację z drugiej, ale podjęcie decyzji okaże się konieczne i nieuchronne.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Wróć do wróżb