Tarot postawiony dla krysia

Data postawienia tarota 12 lipiec 2018 19:48

Wyświetlono: 65, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Czwórka Buław

Czwórka Buław

IV buław na pozycji wyjściowej oznacza dużą energię, ruch, działanie, nagromadzenie różnych wydarzeń związanych ze sferą uczuciową. Nie ma czasu ani miejsca na monotonię, bierność i analizowanie "za" i "przeciw". Sprawy dzieją się tak szybko, że odnosisz często wrażenie, że nie masz na nic wpływu albo coś dzieje się poza Twoją kontrolą. IV buław z reguły niesie pozytywne przesłanie, jest zapowiedzią radości, wielu nowych okazji, spotkań towarzyskich, ale także może wprowadzać w Twoje życie odrobinę chaosu, niepewności, zmęczenia licznymi przygodami i nagromadzeniem spraw.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na przeszkodzie w Twoim życiu uczuciowym może stać impulsywność partnera, nieprzemyślne decyzje, zbyt szybko podejmowane ryzyko i działania, brak wyobraźni, pośpiech, wzajemne oskarżenia i słowne potyczki.

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XI Sprawiedliwość

XI Sprawiedliwość

W najbliższej przyszłości znajdziesz się w sytuacji, w której konieczne będzie poukładanie wszystkich ważnych spraw odnoszących się do sfery życia, o którą pytasz. W sprawach uczuciowych nie możesz zapomnieć także o zdroworozsądkowym myśleniu. Łatwowierność i bezkrytyczne podejście nie będzie Twoim najlepszym doradcą. Uważniej przyjrzyj się ważnym sprawom lub relacjom z bliskimi Twojemu sercu osobami. Będzie trzeba wykazać się rozsądkiem w działaniu, dobrą organizacją i samodyscypliną. Wszelkie zaniedbania mogą przynieść Tobie straty, dlatego nie lekceważ swoich obowiązków lub zdania innych ważnych w danej sprawie osób. Będzie trzeba wykazać się większym rozeznaniem, sprytem i być bardziej krytycznym wobec siebie i swoich działań.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb