Tarot postawiony dla Olga

Data postawienia tarota 12 lipiec 2018 20:06

Wyświetlono: 72, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Pucharów

Król Pucharów

Obecność króla pucharów w rozkładzie może oznaczać wpływ mężczyzny idealisty o dobrym sercu na Twoje życie uczuciowe. Karta symbolizuje człowieka o łagodnym usposobieniu, poczciwego i uczuciowego. Jak wszystkie króle, także i pucharowy prezentuje osobę w średnim wieku lub starszą. Karta ponadto podpowiada, że mamy do czynienia z kimś opiekuńczym i odpowiedzialnym. Bardzo często król pucharów oznacza także mężczyznę, który tęskni za Twoją obecnością, którego nie ma przy Tobie, ale ma on mimo wszystko wpływ na Twoje myśli i uczucia. Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma osoby z cechami króla kielichów to karta może wskazywać na bardziej romantyczny, nastrojowy albo spokojny okres w Twoim życiu uczuciowym. Niekiedy karta pokazuje także okres melancholii i tęsknotę za uczuciem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na przeszkodzie w Twoim życiu osobistym może stać ambitna i ceniąca komfort kobieta, która nie cofnie się przed niczym, aby uzyskać swoje cele.

Królowa Denarów

Królowa Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Buław

Szóstka Buław

W najbliższej przyszłości możesz spodziewać się pozytywnych nowin i sukcesów, na które zapracowałeś i zasłużyłeś. Czekają Cię radosne wydarzenia, powodzenie w sferze o którą pytasz, a także uznanie i rozwój w miłości. Wyzwania, które stoją teraz na Twojej drodze będą niedługo przez Ciebie pokonane. Szóstka buław to dzielne usunięcie przeszkód ze swojej drogi i należny Tobie podziw ze strony otoczenia. To sukces, który bardzo cieszy i motywuje. Dla związków jest to bardzo pozytywna prognoza. Zapowiada pokonanie problemów i rozwój relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

VI pucharów to bardzo nastrojowa i sentymentalna karta. Symbolizuje ona wpływy z przeszłości, sentymentalne przemyślenia i wspominanie tego, co było kiedyś. Karta mówi także o zacieśnianiu więzów rodzinnych, braterskich, przyjaźni. To także umacnianie związku, czułość i gotowość do wybaczenia dawnych krzywd. Dla osób samotnych, pojawienie się karty oznacza głębszą potrzebę i tęsknotę za bliskością, chęć dzielenia szczęścia i trosk z przyjazną, bratnią duszą, pragnienie bliskości i czułości.

Szóstka Pucharów

Szóstka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb