Tarot postawiony dla Bojków

Data postawienia tarota 12 lipiec 2018 21:26

Wyświetlono: 60, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Pucharów

Dziewiątka Pucharów

IX pucharów na tej pozycji oznacza, że masz wszystkie atuty, aby obecna sytuacja rozwinęła się na Twoją korzyść. Nie miej powodów do zmartwień, nawet mimo problemów i obecnych ograniczeń, możesz mieć pewność, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Osiągniesz oczekiwane rezultaty i stabilizację uczuciową. IX pucharów to także relaks, odpoczynek i spokojne tempo w związku.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie lekceważ kwestii koniecznych do rozwiązania i ważnych w Twoim życiu osób. Uważaj na niezgodne z zasadami czy prawem czyny, a także ryzykowne posunięcia w sferze osobistej. Wszelkie nieprzemyślane w tym okresie działania mogą ściągnąć na Ciebie problemy albo czyjś gniew. Musisz myśleć bardziej rozważnie i odpowiedzialnie i poddać się pewnym rygorom lub ograniczeniom, jeśli będzie wymagała tego sytuacja. Lekceważenie spraw lub czyichś uczuć i oczekiwań może Ci przynieść rozczarowania i straty.

XI Sprawiedliwość

XI Sprawiedliwość

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

Karta Gwiazda na tej pozycji oznacza okres wytchnienia, spokoju wewnętrznego i równowagi w najbliższej przyszłości. Często pojawia się po ciężkim okresie i oznacza, że nadszedł czas zdrowienia duchowego, relaksu i dochodzenia do siebie. Będziesz się lepiej czuć duchowo, nie zabraknie Ci wiary i nadziei. Dla związków nadejdzie okres spokoju, stabilizacji. Los będzie dla Ciebie łaskawszy, a Twoje pragnienia będą powoli się realizować.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb