Tarot postawiony dla kasia

Data postawienia tarota 14 wrzesień 2018 20:33

Wyświetlono: 67, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Królowa Pucharów

Królowa Pucharów

Obecność karty królowej pucharów oznacza wpływ wrażliwej, subtelnej, młodej (również duchem) kobiety na Twoje życie uczuciowe. Królowa pucharów to niepoprawna marzycielka, idealistka bujająca w obłokach, często charakteryzująca się zacięciem artystycznym, ale też niekoniecznie. Karta może też reprezentować osobę zajmującą się opieką nad ludźmi, zwierzętami albo piękna dziewczynę o bogatym wnętrzu. Jeśli w Twoim bliskim otoczeniu brak jest takiej osoby, to karta wskazuje na emocjonalne chwile dla związku, rozmarzenie, romantyzm i zakochanie. Dla osób samotnych pojawienie się karty może oznaczać tęsknotę za miłością, niespełnienie uczuciowe i życie marzeniami o drugiej połówce.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VI buław na tej pozycji ostrzega przed przedwczesnym uczuciem zadowolenia czy poczucia zwycięstwa, które powoduje spoczęcie na laurach. Samozadowolenie to wspaniałe uczucie, ale musisz uważać, aby początkowa radość z pierwszych sukcesów nie spowodowała zaniechania dalszej, konsekwentnej pracy nad sobą i swoimi słabościami.

Szóstka Buław

Szóstka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

Karta Gwiazda na tej pozycji oznacza okres wytchnienia, spokoju wewnętrznego i równowagi w najbliższej przyszłości. Często pojawia się po ciężkim okresie i oznacza, że nadszedł czas zdrowienia duchowego, relaksu i dochodzenia do siebie. Będziesz się lepiej czuć duchowo, nie zabraknie Ci wiary i nadziei. Dla związków nadejdzie okres spokoju, stabilizacji. Los będzie dla Ciebie łaskawszy, a Twoje pragnienia będą powoli się realizować.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb