Tarot postawiony dla Katarzyna

Data postawienia tarota 14 wrzesień 2018 23:35

Wyświetlono: 68, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dwójka Mieczy

Dwójka Mieczy

II mieczy oznacza zamknięcie się w sobie i cierpienie w samotności. Karta może oznaczać wycofanie się -lub zupełne odcięcie- od problemów poprzez udawanie, że ich nie ma albo nie dotyczą Ciebie czy Twojego związku. II mieczy to blokada emocjonalna, próba zdystansowania się, jednocześnie brak działania. Karta ta często jest sygnifikatorem osób zamkniętych w sobie, nieufnych, tłumiących problemy i uczucia w sobie. Jej obecność w rozkładzie wskazuje na to, że świadomie unikasz konfrontacji z obecną sytuacją. Twoja postawa jest spowodowana strachem przed konsekwencjami i oceną innych ludzi.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta III monet na tej pozycji ostrzega przed brakiem konsekwencji i wytrwałości, zaniechaniem pracy nad sobą czy związkiem. Karta informuje, że trzeba będzie dłużej poczekać na unormowanie sytuacji czy stabilizację uczuciową. Możliwa stagnacja i problemy wskutek braku chęci naprawy tego, co psuje związek albo nasze relacje z najbliższymi.

Trójka Denarów

Trójka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XV Diabeł

XV Diabeł

Karta na tej pozycji może ostrzegać, że będą kierować Tobą niskie pobudki lub nieszczere intencje. Jeśli w porę nie wycofasz się z nieracjonalnych działań, to licz się z tym, że możesz bardzo łatwo popełnić błędy, które będą Cię dużo kosztować. Diabeł zwiastuje igranie z ogniem i niepotrzebne ryzyko, które negatywnie wpłynie na Twoje życie osobiste. Karta ta często zapowiada wpadnięcie w sidła uzależnień (różnego rodzaju), które niszczą Ciebie i Twoich najbliższych. Uzależnieni możemy być nie tylko od używek, ale i od innych osób, które mają toksyczny wpływ na nasze życie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb