Tarot postawiony dla Grzegorz

Data postawienia tarota 11 luty 2019 23:21

Wyświetlono: 69, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Pucharów

As Pucharów

Karta początku, płodności, ale i odrodzenia. Może oznaczać początek nowej miłości, zauroczenie, zakochanie się, miłość w początkowej fazie, również odrodzenie uczuć, radosną niespodziankę czy wiadomość dotycząca miłości .Karta As pucharów w pozycji wyjściowej oznacza wszelkie kipiące w Tobie emocje, nagłe ożywienie. To pozytywne prognozy, impuls i energia. Wskazuje na dobry potencjał jaki się posiada i kierowanie się uczuciami czy potrzebami serca. As pucharów to początek czegoś nowego, obiecującego, np. nowe kreatywne pomysły, uczucia, to także dobre okazje, które należy wykorzystać. W sferze uczuć możesz liczyć na inspirację, ożywienie i pozytywną energię. Jednak to dopiero początek, musisz o tym pamiętać. Od Ciebie i od wpływów zewnętrznych zależy jak sytuacja rozwinie się w przyszłości.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

W przypadku osób samotnych karta ta ostrzega przed niewłaściwym lokowaniem uczuć. Uważaj, by nie zakochać się w kimś kto okaże się niewartym Twojej miłości albo kto nie odwzajemni Twojej miłości. W związkach II pucharów na tej pozycji zapowiada nieporozumienia, konflikty, a nawet nieodwzajemnione uczucia lub zdradę (przyjrzyj się innym kartom, czy potwierdzają tę informację).

Dwójka Pucharów

Dwójka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy

X mieczy zapowiada trudne chwile, możliwość przeżycia straty, doznania zranienia ze strony bliskiej osoby. Karta wiąże się z przeżyciem pewnego rodzaju szoku emocjonalnego, z reguły zapowiada wydarzenia nieoczekiwane przez nas, takie które wywracają życie do góry nogami. Ale X mieczy to także zakończenie pewnego cyklu i etapu w życiu, który pozwoli rozpocząć życie na innym poziomie i nabrać nowych doświadczeń. X mieczy często informuje, że staną się takie rzeczy, po których lepiej pozbyć się złudzeń , bo jeśli coś się skończyło to dla Twojego dobra i nie będzie już od tego odwrotu - wkroczysz w kolejny cykl i zarazem nowy etap w życiu.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta symbolizuje związek, w którym pojawiły się negatywne uczucia, konflikty i raniące partnerów zachowania, bądź słowa. Kiedy partnerzy wyniszczają się i wzajemnie oskarżają, ktoś w końcu nie wytrzymuje i mówi "dość". Karta może więc oznaczać chęć wyrwania się z toksycznego związku. VIII pucharów może więc zapowiadać wydarzenia, które będą punktem krytycznym i wpłyną na podjęcie decyzji o odejściu któregoś z partnerów. Dla osób samotnych karta może być zapowiedzią nagłej i silnej potrzeby wyrwania się z samotności i chęć zrobienia kroku naprzód, wyjścia do ludzi.

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb