Tarot postawiony dla Magdalena

Data postawienia tarota 14 maj 2019 09:41

Wyświetlono: 61, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

IV Cesarz

IV Cesarz

Obecność cesarza na tej pozycji oznacza, że w danej sprawie podporządkowujesz się wytyczonym przez kogoś rygorom i wymogom. Ktoś wyraźnie dominuje nad Tobą w życiu osobistym i stara się Ciebie podporządkować. Czujesz się ograniczany i zależny od drugiej osoby lub osób trzecich. Trudniej będzie Ci teraz przejąć inicjatywę, ale mimo wszystko w uczuciach powinno być stabilnie, o ile podporządkujesz się czyimś wymogom lub oczekiwaniom.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta III buław na tej pozycji przestrzega przed nieprzemyślanymi działaniami, nierealnymi oczekiwania i kierowaniem się niewłaściwymi, nieskutecznymi metodami. To także pochopne decyzje i opóźnienia, które mogą się pojawić i wpłynąć na Ciebie lub na Twój związek. W relacjach III buław na tej pozycji ostrzega przed niewykorzystanymi dobrymi szansami albo przed brakiem dalszych perspektyw na rozwój związku.

Trójka Buław

Trójka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

X Koło fortuny

X Koło fortuny

Nadchodzą okoliczności i zmiany, których nie będziesz się spodziewać, a które będą miały istotny wpływ na Twoje życie uczuciowe. Zmienność sytuacji, jej niepewność może spowodować, że sytuacja wymknie Ci się z rąk. W obliczu różnorodnych wpływów trudno będzie o podjęcie konkretnych, wiążących decyzji. Rozstrzygnięcie nastąpi w nieco dalszej przyszłości, dopiero po tym jak miną wszelkie zawirowania i sytuacja się uspokoi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta na tej pozycji oznacza, że w sprawach uczuciowych nastąpi rozstrzygnięcie, które nie będzie dla Ciebie korzystne, gdyż będzie oznaczać trudną konieczność zakończenia pewnych spraw czy relacji. Dopiero po pewnym czasie zaadaptujesz się w pełni do nowej sytuacji. Musisz pamiętać, że w Twoim życiu nie pojawi się nic nowego, jeśli nie pozwolisz odejść temu, co już przestarzałe, niekorzystne i co dawno się skończyło, bądź wypaliło. Musisz zwolnić miejsce dla nowego. Zmiany jakie niesie karta Śmierć są trudne, ale jednocześnie nieuchronne i trwałe.

XIII Śmierć

XIII Śmierć

 

 

Wróć do wróżb