Tarot postawiony dla anita

Data postawienia tarota 15 maj 2019 10:41

Wyświetlono: 62, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

Pojawienie się karty sygnalizuje ogrom negatywnych i skrajnych emocji, które w Tobie siedzą albo są w tej chwili na porządku dziennym w Twoim związku. To karta konfliktu wewnętrznego, często wyraża chęć ucieczki, odejścia od tego, co czyni nas nieszczęśliwym. VIII pucharów pojawia się wtedy, kiedy ciężko już wytrzymać w danej sytuacji uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V buław na tej pozycji oznacza, że grożą Ci trudne do rozwiązania konflikty interpersonalne. Na przeszkodzie może także stać niezdrowa konkurencja w związku o to kto ma większą rację. V buław to także rywalizacja o partnera. Musisz uważać na intrygi, złośliwe zachowania ze strony ludzi, nieprzyjazne środowisko, a także na to, aby nie prowokować kłótni.

Piątka Buław

Piątka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Piątka Denarów

Piątka Denarów

V denarów to karta braków, trudności i strat. Informuje o tym, że w Twojej relacji pojawią się trudności, a przyszłość związku zostanie wystawiona na próbę. Pojawienie się V denarów symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa i spełnienia, w sferze o którą pytasz. Niedostatek i niezrealizowane potrzeby dadzą znać o sobie. Czekają Cię trudniejsze chwile i gorsze samopoczucie. Karta V denarów często sugeruje, że przyczyną Twoich problemów (również w związku) może być trudniejsza sytuacja materialna albo brak wsparcia ze strony bliskiej Ci osoby. Partnerzy, którzy nie mogą zrealizować niektórych potrzeb materialnych czy emocjonalnych mogą popaść w konflikty i wzajemne oskarżenia. Osobom samotnym będzie doskwierać samotność i uczucie niespełnienia, braku.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

VI pucharów to bardzo nastrojowa i sentymentalna karta. Symbolizuje ona wpływy z przeszłości, sentymentalne przemyślenia i wspominanie tego, co było kiedyś. Karta mówi także o zacieśnianiu więzów rodzinnych, braterskich, przyjaźni. To także umacnianie związku, czułość i gotowość do wybaczenia dawnych krzywd. Dla osób samotnych, pojawienie się karty oznacza głębszą potrzebę i tęsknotę za bliskością, chęć dzielenia szczęścia i trosk z przyjazną, bratnią duszą, pragnienie bliskości i czułości.

Szóstka Pucharów

Szóstka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb