Tarot postawiony dla Magdalena

Data postawienia tarota 18 maj 2019 18:00

Wyświetlono: 56, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Denarów

As Denarów

As denarów to karta mająca pozytywny wydźwięk. Oznacza powolne stabilizowanie sytuacji, konkretyzacje celów i dążeń w relacjach. Dla osób samotnych pojawienie się asa monet oznacza odpowiednie zasoby, moc, siłę aby sprawy potoczyły się tak, jak tego się pragnie. As monet symbolizuje nowe szanse i okazje na poznanie kogoś wyjątkowego, a także duże powodzenie, adorację i przyciąganie wartościowych osób ku sobie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta przestrzega przed pielęgnowaniem złych wspomnień i wracania do przeszłości. X mieczy to zamknięcie bolesnego cyklu, dlatego kiedy pojawia się w rozkładzie jako przestroga to należy uważać na zbyt długi i powolny proces dochodzenia do siebie po stracie czy rozpadzie związku. Mimo wcześniejszych komplikacji w sprawach uczuciowych nie można stale rozdrapywać starych ran. Pozwól im się wreszcie zagoić i zacznij żyć teraźniejszością.

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Dziewiątka Denarów

Dziewiątka Denarów

Karta IX monet na tej pozycji zapowiada dobry okres w związku, pielęgnowanie uczuć, troskę o partnera i o szczęście w relacji. Jest to także symbol poczucia bezpieczeństwa. W przypadku osób samotnych karta symbolizuje człowieka świadomego siebie, zadowolonego z życia i z tego, co osiągnął. Wskazuje na niezależność i umiejętność polegania na sobie. Karta pojawia się wtedy, kiedy mimo braku partnera potrafimy być szczęśliwi i cierpliwie czekać na prawdziwą miłość.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Paź mieczy symbolizuje szeroko pojętą komunikację, ale może też zapowiadać nerwową atmosferę, trudne dyskusje, długie wymiany argumentów, sprzeczki między partnerami albo z ludźmi z bliskiego otoczenia. To także odmienność poglądów, wyznawanych wartości i różnice na płaszczyznach intelektualnych, które mogą dać znać o sobie i powodować liczne konflikty w związku lub w relacjach międzyludzkich. Najbliższe miesiące upłyną więc na docieraniu się i szukaniu consensusu. Przyszłość pokaże czy dacie radę znaleźć wspólny język i pójść na kompromis.

Paź Mieczy

Paź Mieczy

 

 

Wróć do wróżb