Tarot postawiony dla Adrianna

Data postawienia tarota 19 maj 2019 17:31

Wyświetlono: 59, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Królowa Buław

Królowa Buław

Na Twoje życie uczuciowe wpływa atrakcyjna kobieta o dużym temperamencie. To typ osoby przebojowej, energicznej oraz świadomej swojej kobiecości, intelektu i seksapilu. Taka kobieta zazwyczaj dostaje to, czego pragnie. Umie zdobyć mężczyznę i zatrzymać go przy swoim boku. Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma osoby, która reprezentuje tę kartę, to może to oznaczać ożywienie w Twoim życiu uczuciowym. Czekają Cię gorące namiętne chwile. Jeśli jesteś osobą samotną to masz teraz dobrą okazję na zawarcie nowych znajomości, najprawdopodobniej z dynamiczną i pełną wdzięku osobą.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Królowa mieczy jako karta ostrzegająca mówi o złym wpływie zgorzkniałej, mściwej i zawistnej kobiety na Twoje życie uczuciowe. W Twoim otoczeniu znajdować się może ktoś kogo nie cieszy Twoje szczęście i jest nieżyczliwy wobec Ciebie. Uważaj na fałszywych przyjaciół albo ukrytych wrogów.

Królowa Mieczy

Królowa Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

Umiarkowanie na tej pozycji może oznaczać, że pojawią się sprzyjające lub bardziej przyjazne nam okoliczności. Natomiast jeśli napotkamy jakieś trudności w sprawach uczuciowych, to będą one miały mniej gwałtowny charakter. Umiarkowanie może sygnalizować pokonanie niesprzyjającego okresu i nadejście nowego, lepszego czasu dla Ciebie. To także większy spokój i harmonia w związku. W przypadku osób samotnych Umiarkowanie oznacza lepsze samopoczucie, chwilę wytchnienia, czas relaksu i patrzenie z optymizmem w przyszłość.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb