Tarot postawiony dla Magdalena

Data postawienia tarota 20 maj 2019 11:23

Wyświetlono: 48, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

Pojawienie się karty sygnalizuje ogrom negatywnych i skrajnych emocji, które w Tobie siedzą albo są w tej chwili na porządku dziennym w Twoim związku. To karta konfliktu wewnętrznego, często wyraża chęć ucieczki, odejścia od tego, co czyni nas nieszczęśliwym. VIII pucharów pojawia się wtedy, kiedy ciężko już wytrzymać w danej sytuacji uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Największą przeszkodę w życiu uczuciowym będzie stanowić brak zdecydowania, powolność, opieszałość, brak doświadczenia, bierność i niepewność czego się oczekuje od związku, partnera albo od życia.

Paź Denarów

Paź Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Piątka Denarów

Piątka Denarów

V denarów to karta braków, trudności i strat. Informuje o tym, że w Twojej relacji pojawią się trudności, a przyszłość związku zostanie wystawiona na próbę. Pojawienie się V denarów symbolizuje brak poczucia bezpieczeństwa i spełnienia, w sferze o którą pytasz. Niedostatek i niezrealizowane potrzeby dadzą znać o sobie. Czekają Cię trudniejsze chwile i gorsze samopoczucie. Karta V denarów często sugeruje, że przyczyną Twoich problemów (również w związku) może być trudniejsza sytuacja materialna albo brak wsparcia ze strony bliskiej Ci osoby. Partnerzy, którzy nie mogą zrealizować niektórych potrzeb materialnych czy emocjonalnych mogą popaść w konflikty i wzajemne oskarżenia. Osobom samotnym będzie doskwierać samotność i uczucie niespełnienia, braku.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta na tej pozycji oznacza, że w sprawach uczuciowych nastąpi rozstrzygnięcie, które nie będzie dla Ciebie korzystne, gdyż będzie oznaczać trudną konieczność zakończenia pewnych spraw czy relacji. Dopiero po pewnym czasie zaadaptujesz się w pełni do nowej sytuacji. Musisz pamiętać, że w Twoim życiu nie pojawi się nic nowego, jeśli nie pozwolisz odejść temu, co już przestarzałe, niekorzystne i co dawno się skończyło, bądź wypaliło. Musisz zwolnić miejsce dla nowego. Zmiany jakie niesie karta Śmierć są trudne, ale jednocześnie nieuchronne i trwałe.

XIII Śmierć

XIII Śmierć

 

 

Wróć do wróżb