Tarot postawiony dla Natalia

Data postawienia tarota 15 czerwiec 2019 12:22

Wyświetlono: 66, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

0 Głupiec

0 Głupiec

W sferze uczuciowej pojawiają się zupełnie nowe emocje, okoliczności, zdarzenia. Znajdujesz się na początku pewnej drogi lub w centrum nowych wydarzeń. Doświadczasz czegoś nowego, z jednej strony jesteś podekscytowany/a, z drugiej strony nie do końca wiesz jak masz się zachować. Odbywasz podróż w nieznane. Możliwe także, że poszukujesz swojej połówki idealnej albo miejsca na świecie. Jeśli jesteś w związku, to całkiem prawdopodobne,że myślisz o nowym uczuciu, gdyż w obecnym związku, czujesz się niepewnie, nie wiesz na czym stoisz i dokąd zmierzasz.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V buław na tej pozycji oznacza, że grożą Ci trudne do rozwiązania konflikty interpersonalne. Na przeszkodzie może także stać niezdrowa konkurencja w związku o to kto ma większą rację. V buław to także rywalizacja o partnera. Musisz uważać na intrygi, złośliwe zachowania ze strony ludzi, nieprzyjazne środowisko, a także na to, aby nie prowokować kłótni.

Piątka Buław

Piątka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Rycerz Pucharów

Rycerz Pucharów

Karta zapowiada wpływ uczuciowego, młodego mężczyzny (do 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz pucharów reprezentuje energię wody, emocje, marzycielskość, opiekuńczość i wrażliwość. To typ romantyczny, idealistycznie nastawiony do związków, szukający swojej wymarzonej drugiej połowy. Jeśli mężczyzna ten spotka partnerkę idealną to jest w stanie poruszyć niebo i ziemię dla niej. Potrafi wtedy kochać szczerze i być całkowicie oddany, jeśli zaś nie ma szczęścia w miłości, to niestety, ale rycerz pucharów zachowuje się wtedy jak typowy uwodziciel. Rycerze kielichów z reguły są bardzo wrażliwi na piękno, zwłaszcza kobiece. Nie zaznawszy spełnienia mogą często zmieniać obiekt swoich uczuć, wciąż poszukiwać niedoścignionego ideału.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Masz szansę osiągnąć spokój ducha, odkryć prawdziwe potrzeby i wartości istotne w Twoim życiu. W sprawach uczuć i emocji, z czasem wszystko ułoży się pomyślnie, w dużej mierze za sprawą pewnego autorytetu, który pomoże Ci przetrwać trudniejsze chwile i wskazać słuszny sposób postępowania. Pomoc kogoś bardziej doświadczonego, o głębokich zasadach moralnych i mądrości życiowej sprawi, że znajdziesz ukojenie i doświadczysz spokoju wewnętrznego. Nabierzesz cennego doświadczenia, Twoja siła psychiczna wzmocni się.

V Arcykapłan

V Arcykapłan

 

 

Wróć do wróżb