Tarot postawiony dla Kasia

Data postawienia tarota 16 czerwiec 2019 14:51

Wyświetlono: 80, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dwójka Pucharów

Dwójka Pucharów

Karta Dwójka pucharów symbolizuje szczęśliwe, harmonijne związki, a także pokrewieństwo dusz, idealne dopasowanie charakterów, porozumienie duchowe, szczerą, prawdziwą miłość lub przyjaźń. Pojawienie się karty często mówi o tym, że nie ma trzecich osób, które mogą ingerować w Twoją relację, jesteście tylko wy i wasze uczucie, które rozkwita. W przypadku osób samotnych karta wyraża tęsknotę za uczuciem, drugą połówką. Często też oznacza początek obiecującej znajomości.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

III mieczy na tej pozycji może oznaczać zdradę, złamane serce, konflikty trudne do naprawienia, brak miłości i czułości ze strony partnera, a także możliwość pojawienia się trzeciej osoby w związku.

Trójka Mieczy

Trójka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VII Rydwan

VII Rydwan

Karta Rydwan na tej pozycji oznacza ożywienie, ruch, energiczne działania i szybkie decyzje w sprawach uczuciowych. W najbliższej przyszłości wszystko nabierze większego tempa. Nie będzie czasu na bezczynne rozkładanie rąk i analizę sytuacji. Będziesz działać z większym rozmachem i zdecydowaniem. Będzie samodzielny/a w działaniu i bardziej odważny/a. Wykorzystaj nadarzające się okazję, masz duże szanse na pomyślny rozwój i sukces w sferze osobistej.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W dalszej przyszłości sprawy uczuciowe i związane ze sferą osobistą nabiorą zupełnie nieoczekiwanego obrotu i wymiaru. Niespodziewane wydarzenia wymuszą na Tobie nowe decyzje i przewartościowanie wielu rzeczy. Przygotuj się na wszelkie zmiany i na pojawienie się zupełnie nowych okoliczności, w przeciwnym wypadku będziesz mocno zmieszany/a, zaskoczony i zupełnie nieprzygotowany psychicznie wobec pojawiających się nowych okoliczności.

X Koło fortuny

X Koło fortuny

 

 

Wróć do wróżb