Tarot postawiony dla Martyna

Data postawienia tarota 24 czerwiec 2019 15:19

Wyświetlono: 77, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Trójka Mieczy

Trójka Mieczy

III mieczy symbolizuje złamane serce i wiążący się z tym ból. To karta zranionych uczuć i cierpienia, które nie tak łatwo pokonać. Karta pokazuje sytuację kiedy jest nam źle, bo zraniono nasze uczucia, możliwe, że to Ty jesteś osobą, która wiele wycierpiała, albo to Ty zadałeś/aś komuś ból? III mieczy pojawia się także wtedy kiedy oboje trwacie w związku, w którym ranicie się nawzajem i doszliście do etapu, w którym ciężko wam zaprzestać. W przypadku osób samotnych karta symbolizuje zranienie w przeszłości, które odbiło piętno na nas. Skutki dawnych krzywd odczuwasz do dziś.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie lekceważ kwestii koniecznych do rozwiązania i ważnych w Twoim życiu osób. Uważaj na niezgodne z zasadami czy prawem czyny, a także ryzykowne posunięcia w sferze osobistej. Wszelkie nieprzemyślane w tym okresie działania mogą ściągnąć na Ciebie problemy albo czyjś gniew. Musisz myśleć bardziej rozważnie i odpowiedzialnie i poddać się pewnym rygorom lub ograniczeniom, jeśli będzie wymagała tego sytuacja. Lekceważenie spraw lub czyichś uczuć i oczekiwań może Ci przynieść rozczarowania i straty.

XI Sprawiedliwość

XI Sprawiedliwość

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIX Słońce

XIX Słońce

Słońce na tej pozycji zapowiada w najbliższej przyszłości ogromne szanse na pomyślne rozwiązanie w sprawach uczuciowych. Pojawią się wspaniałe okoliczności i korzystne warunki. Słońce obiecuje zasłużone sukcesy czy wszelką pomyślność w różnych dziedzinach, a także pokonanie problemów i nieporozumień w związkach. Nastanie upragniony okres postępu, wzrostu. W trudnych sytuacjach Słońce zapowiada wydostanie się z kłopotów i znaczną poprawę w sferze osobistej.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb