Tarot postawiony dla Anna

Data postawienia tarota 25 czerwiec 2019 07:54

Wyświetlono: 63, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

W Twojej sytuacji uczuciowej największą przeszkodę może stanowić cięty język, chłód, przesadna kalkulacja i wyłącznie zdroworozsądkowe myślenie. Zapominasz o tym, że emocje, uczucia są równie ważnie. Wszystko chcesz odpowiednio zanalizować, zestawić, porównać, a tak nie zawsze się da. Swoim zachowaniem możesz wywołać otwarty konflikt pogarszając sytuację albo zrazić osoby, które dobrze Ci życzą albo są zainteresowane znajomością z Tobą. Uważaj na ostre słowa, zaciętość, a nawet wrogość. Przesadny chłód nie jest Twoim najlepszym sprzymierzeńcem.

As Mieczy

As Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Królowa Buław

Królowa Buław

Na Twoje życie uczuciowe będzie miała wpływ atrakcyjna kobieta o dużym temperamencie, typ osoby przebojowej, energicznej oraz świadomej swojej kobiecości, intelektu i seksapilu. Taka kobieta zazwyczaj dostaje to, czego pragnie. Umie zdobyć mężczyznę i go utrzymać przy sobie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Paź mieczy symbolizuje szeroko pojętą komunikację, ale może też zapowiadać nerwową atmosferę, trudne dyskusje, długie wymiany argumentów, sprzeczki między partnerami albo z ludźmi z bliskiego otoczenia. To także odmienność poglądów, wyznawanych wartości i różnice na płaszczyznach intelektualnych, które mogą dać znać o sobie i powodować liczne konflikty w związku lub w relacjach międzyludzkich. Najbliższe miesiące upłyną więc na docieraniu się i szukaniu consensusu. Przyszłość pokaże czy dacie radę znaleźć wspólny język i pójść na kompromis.

Paź Mieczy

Paź Mieczy

 

 

Wróć do wróżb