Tarot postawiony dla Pawel

Data postawienia tarota 11 listopada 2019 21:40

Wyświetlono: 123, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Pucharów

Król Pucharów

Obecność króla pucharów w rozkładzie może oznaczać wpływ mężczyzny idealisty o dobrym sercu na Twoje życie uczuciowe. Karta symbolizuje człowieka o łagodnym usposobieniu, poczciwego i uczuciowego. Jak wszystkie króle, także i pucharowy prezentuje osobę w średnim wieku lub starszą. Karta ponadto podpowiada, że mamy do czynienia z kimś opiekuńczym i odpowiedzialnym. Bardzo często król pucharów oznacza także mężczyznę, który tęskni za Twoją obecnością, którego nie ma przy Tobie, ale ma on mimo wszystko wpływ na Twoje myśli i uczucia. Jeśli w Twoim otoczeniu nie ma osoby z cechami króla kielichów to karta może wskazywać na bardziej romantyczny, nastrojowy albo spokojny okres w Twoim życiu uczuciowym. Niekiedy karta pokazuje także okres melancholii i tęsknotę za uczuciem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta królowej buław ostrzega przed zaborczością, epatowaniem seksualnością w celu osiągnięcia korzyści w związku i próbą zdominowania partnera. Królowa buław może także oznaczać atrakcyjną rywalkę w życiu osobistym.

Królowa Buław

Królowa Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Siódemka Denarów

Siódemka Denarów

VII monet na tej pozycji zapowiadać długie oczekiwanie na rozwój w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje okres analizowania sytuacji, przyglądania się pod lupą, brak konkretnego działania czy decyzji. Będziesz planować, wizualizować, modyfikować, ale działać będziesz albo większego rozmachu, albo i wcale. VII monet może zapowiadać długie oczekiwanie na poprawę czy rozwój uczuć w związku, powolne tempo dojrzewania miłości. Karta dla osób samotnych może oznaczać, że jeszcze nie będziesz gotowy/a do związku, albo będziesz musiał/a uzbroić się w cierpliwość, zanim pojawi się uczucie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Księżyc na tej pozycji oznacza podążanie za iluzyjnymi ideałami, niejasnymi celami lub niepewnymi uczuciami. To zatopienie się w świecie fałszywych pozorów i całkowity brak rozeznania w sytuacji. To także lęk przed nieznanym, błądzenie i ukryte okoliczności, które Ci nie sprzyjają, a których nie potrafisz rozpoznać. Twoja ciągła obawa o porażkę i brak zdecydowanych, przejrzystych działań może spowodować, że nie dotrzesz tam, dokąd pragniesz dojść, albo droga ta będzie wyjątkowo kręta. Możliwe, że znajdziesz się w ślepym zaułku. W przyszłości będziesz zmuszony/a zweryfikować swoje plany z rzeczywistością. W sprawach uczuć, czekają Cię niejasności, utrudnienia i nieracjonalne myśli i działania.

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

 

 

Wróć do wróżb