Tarot postawiony dla Joanna

Data postawienia tarota 14 październik 2023 20:50

Wyświetlono: 51, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Buław

Ósemka Buław

Pojawienie się karty VIII buław oznacza przyspieszone tempo akcji, natłok wydarzeń, myśli i rozmów. Przygotuj się na duży ruch, aktywność, a nawet lekki chaos związany z mnogością spraw. Jest to bardzo korzystny czas na rozmowy w związku, wyjaśnianie nieporozumień czy też przejęcie inicjatywy w sytuacji związanej z uczuciami. Dużo zależy od Ciebie oraz Twojej szybkiej reakcji i elastyczności wobec tego, co się obecnie dzieje.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V pucharów na tej pozycji może oznaczać pogrążenie w smutku, użalanie się nad swoim losem, pogłębiające się uczucie samotności oraz zamknięcie w przeszłości. To bolesne rozpamiętywanie i rozdrapywanie starych ran. V pucharów to nieprzyjemny, dokuczający smak porażki i straty.

Piątka Pucharów

Piątka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Mieczy

Szóstka Mieczy

VI mieczy zapowiada w sferze uczuciowej nieporozumienia z partnerem, oddalenie, brak komunikacji, milczenie. Karta zapowiada chęć odcięcia się od problemów i trudnych relacji. Czasami taka ucieczka przynosi ulgę, przez chwilę czujesz się wolny/a, ale jeśli decyzja została podjęta pochopnie, to problemy znów do Ciebie wrócą. VI mieczy symbolizuje czasem podróż w dosłownym znaczeniu, na przykład podróż w nieznane albo w dalekie strony. Czasem karta pojawia się u osób, które chcą rozpocząć nowy etap w zyciu. Na początku czuje się lęk przed nieznanym, ale równocześnie ekscytację tym, co może przynieść nowe życie. Karta dla osób samotnych może oznaczać nowe znajomości i doświadczenia.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Wykażesz się dużą odpornością psychiczną i niezwykłym hartem ducha. Udowodnisz przede wszystkim sobie, ale i Twojemu otoczeniu, że jesteś w stanie przetrwać i przezwyciężyć nawet najbardziej skomplikowane i trudne sytuacje w Twoim życiu. Twoja siła woli, odwaga i dojrzałość będą imponować Twoim bliskim. W związkach będziecie mieć okazję na wzmocnienie relacji, jeśli pozytywnie przejdziecie ten trudny okres. W przeciwnym razie Wasze problemy mogą się pogłębić.

VIII Moc

VIII Moc

 

 

Wróć do wróżb