Tarot postawiony dla Witek

Data postawienia tarota 18 luty 2015 00:50

Wyświetlono: 394, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Szóstka Denarów

Szóstka Denarów

Karta VI monet symbolizuje kwestie związane z równowagą w dawaniu i braniu w związkach. Karta na tej pozycji w rozkładzie skłania do przyjrzenia się, czy zachowana jest równowaga między ofiarowaniem i przyjmowaniem w związku, relacjach przyjacielskich czy w innym obszarze życia. Zachowanie odpowiednich proporcji jest istotne, aby żyć w harmonii i zgodzie. Ważne jest, aby dbać nie tylko o własne potrzeby, ale także o potrzeby partnera, i odwrotnie. W chwili obecnej powinieneś zastanowić się czy Twoje problemy nie wynikają właśnie z nierówności wszelkiego rodzaju, niepartnerskiego traktowania drugiej osoby, zachwianej równowagi między tym, co się daje, a co się otrzymuje.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na Twoją sytuację negatywny wpływ mają fałszywe przekonania moralne i duchowe, źle obrane autorytety, brak wzorców moralnych, przewodnictwa duchowego. Ufasz lub radzisz się niewłaściwych osób.

V Arcykapłan

V Arcykapłan

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

Umiarkowanie na tej pozycji może oznaczać, że pojawią się sprzyjające lub bardziej przyjazne nam okoliczności. Natomiast jeśli napotkamy jakieś trudności w sprawach uczuciowych, to będą one miały mniej gwałtowny charakter. Umiarkowanie może sygnalizować pokonanie niesprzyjającego okresu i nadejście nowego, lepszego czasu dla Ciebie. To także większy spokój i harmonia w związku. W przypadku osób samotnych Umiarkowanie oznacza lepsze samopoczucie, chwilę wytchnienia, czas relaksu i patrzenie z optymizmem w przyszłość.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb