Tarot postawiony dla dorota

Data postawienia tarota 19 luty 2015 01:16

Wyświetlono: 392, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Siódemka Buław

Siódemka Buław

Masz wrażenie, że przeciwko Tobie sprzymierzyły się siły, które działają na Twoją niekorzyść. Borykasz się z licznymi trudnościami, które stoją na Twojej drodze, masz już dość tego wszystkiego, na domiar złego trudniej jest Ci się porozumieć z otoczeniem, bądź z partnerem. Czujesz się nierozumiany/a i źle oceniany/a. Wtrącanie się osób trzecich dodatkowo komplikuje i tak problematyczną sytuację. Próbujesz stawić czoła atakom albo docinkom ze strony innych ludzi. Masz wrażenie, że walczysz z wiatrakami, gdyż pokonanie jednego problemu, rodzi kolejny. trudny czas dla związków i relacji z drugim człowiekiem.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Pojawią się negatywne wpływy zewnętrzne, którym trzeba będzie stawić czoło. Niesprzyjające okoliczności, a także liczne wyzwania i przeszkody, mogą spowodować niechęć do aktywności, chęć zamknięcia się w swojej skorupie, przemęczenie, a także utratę zdrowia. Musisz zadbać o Twoją wewnętrzną siłę psychiczną i lepszą odporność fizyczną.

VIII Moc

VIII Moc

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIX Słońce

XIX Słońce

Słońce na tej pozycji zapowiada w najbliższej przyszłości ogromne szanse na pomyślne rozwiązanie w sprawach uczuciowych. Pojawią się wspaniałe okoliczności i korzystne warunki. Słońce obiecuje zasłużone sukcesy czy wszelką pomyślność w różnych dziedzinach, a także pokonanie problemów i nieporozumień w związkach. Nastanie upragniony okres postępu, wzrostu. W trudnych sytuacjach Słońce zapowiada wydostanie się z kłopotów i znaczną poprawę w sferze osobistej.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Gwiazda zapowiada w przyszłości okres spokoju i harmonii. To piękną karta, która symbolizuje wszystko, co harmonijne, piękne, zdrowe i mające dobroczynny wpływ na Ciebie. Ma ona działanie ochronne i kojące, może oznaczać zdrowienie, nabieranie sił, uczucie ulgi. Karta ta neutralizuje działanie negatywnie działających kart, które znajdują się w pobliżu. Zapowiada, że nadejdzie okres spokoju, wytchnienia i stabilizacji, odprężenia umysłu, zrelaksowane ciała. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, ale i też wszystko będzie szło swoim powolnym rytmem. Nie oczekuj szybkich, spektakularnych rezultatów czy szybkich rozstrzygnięć. Wszystko będzie rozwijało się własnym, powolnym tempem, krok po kroku, ale w końcu Ci się uda zrealizować Twoje pragnienia. W związkach czeka Cie spełnienie i harmonia.

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

 

 

Wróć do wróżb