Tarot postawiony dla Magdalena

Data postawienia tarota 19 luty 2015 08:09

Wyświetlono: 376, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta przestrzega przed pielęgnowaniem złych wspomnień i wracania do przeszłości. X mieczy to zamknięcie bolesnego cyklu, dlatego kiedy pojawia się w rozkładzie jako przestroga to należy uważać na zbyt długi i powolny proces dochodzenia do siebie po stracie czy rozpadzie związku. Mimo wcześniejszych komplikacji w sprawach uczuciowych nie można stale rozdrapywać starych ran. Pozwól im się wreszcie zagoić i zacznij żyć teraźniejszością.

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

IV Cesarz

IV Cesarz

W najbliższej przyszłości odczujesz duży wpływ dominującej osobowości na przebieg relacji czy znajomości. Ktoś z Twojego otoczenia być może Twój partner, będzie usiłował tak pokierować sytuacją, byś to Ty dostosował/a się do jego warunków lub żądań. Twoje potrzeby, oczekiwania mogą zejść na dalszy plan. W wielu sytuacjach będziesz musiał/a się dostosować albo walczyć o swoje - Twój partner nie da tak łatwo za wygraną.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta król monet w odniesieniu do przyszłości uczuciowej zapowiada pojawienie się bądź wpływ wysoko postawionego, zamożnego albo przedsiębiorczego mężczyzny w średnim wieku, bądź nieco młodszego. Król denarów to także osoba zajmująca się finansami, nieruchomościami bądź przedmiotami mającymi dużą wartość. Karta często wróży obecność silnej osobowości w otoczeniu, która będzie miała dominujący charakter i wytyczać będzie własne zasady, do których według niej powinni dostosować się jej najbliżsi.

Król Denarów

Król Denarów

 

 

Wróć do wróżb