Tarot postawiony dla k.

Data postawienia tarota 19 lutego 2015 21:20

Wyświetlono: 438, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Pucharów

Ósemka Pucharów

Pojawienie się karty sygnalizuje ogrom negatywnych i skrajnych emocji, które w Tobie siedzą albo są w tej chwili na porządku dziennym w Twoim związku. To karta konfliktu wewnętrznego, często wyraża chęć ucieczki, odejścia od tego, co czyni nas nieszczęśliwym. VIII pucharów pojawia się wtedy, kiedy ciężko już wytrzymać w danej sytuacji uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, nieuczciwością, manipulacją, kłamstwem, oszustwem albo zdradą ze strony bliskiej Ci osoby. Uważaj na nieszczerych ludzi z Twojego otoczenia, takich którzy manipulują Tobą dla swoich celów, są dwulicowi i pozbawieni skrupułów.

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

X Koło fortuny

X Koło fortuny

Nadchodzą okoliczności i zmiany, których nie będziesz się spodziewać, a które będą miały istotny wpływ na Twoje życie uczuciowe. Zmienność sytuacji, jej niepewność może spowodować, że sytuacja wymknie Ci się z rąk. W obliczu różnorodnych wpływów trudno będzie o podjęcie konkretnych, wiążących decyzji. Rozstrzygnięcie nastąpi w nieco dalszej przyszłości, dopiero po tym jak miną wszelkie zawirowania i sytuacja się uspokoi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Wisielec na tej pozycji oznacza, że długo nie będziemy gotowi czy zdolni do podjęcia ważnych decyzji czy rozpoczęcia wcześniej zaplanowanych działań dotyczących sfery uczuciowej i osobistej. Wisielec wskazuje, że nie nadszedł jeszcze ku temu odpowiedni czas. Zabraknie sprzyjających warunków, a nam samym wytrwałości, wystarczających chęci czy też środków na decydujące rozstrzygnięcia w sprawie. Wisielec nie oznacza jednak, że należy bezczynnie czekać czy poddawać się. Musisz być jedynie przygotowany/a na ograniczenia i zastój uniemożliwiający dalszy ruch. Karta w tym miejscu sugeruje negatywną odpowiedź jeśli zastanawiasz się nad rozwojem w sprawach uczuciowych czy powodzeniem zaplanowanych przedsięwzięć, gdyż wisielec jasno wskazuje, że nie nadszedł odpowiedni czas, albo że nasze działania nie przyniosą takich efektów, na które liczymy.

XII Wisielec

XII Wisielec

 

 

Wróć do wróżb