Tarot postawiony dla karolina

Data postawienia tarota 19 lutego 2015 21:58

Wyświetlono: 419, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta przestrzega przed pielęgnowaniem złych wspomnień i wracania do przeszłości. X mieczy to zamknięcie bolesnego cyklu, dlatego kiedy pojawia się w rozkładzie jako przestroga to należy uważać na zbyt długi i powolny proces dochodzenia do siebie po stracie czy rozpadzie związku. Mimo wcześniejszych komplikacji w sprawach uczuciowych nie można stale rozdrapywać starych ran. Pozwól im się wreszcie zagoić i zacznij żyć teraźniejszością.

Dziesiątka Mieczy

Dziesiątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

I Mag

I Mag

W najbliższej przyszłości to Ty będziesz mieć duży wpływ na przebieg sytuacji. Nabierzesz mocy, charakteru i podejmujesz odpowiednią inicjatywę w uczuciach. Jeśli wykażesz się wystarczającą odwagą i energią w danej sprawie, to istnieje duża szansa, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Nadasz kierunek i kształt przyszłym wydarzeniom i zdecydujesz się na bardziej śmiałe działania w miłości. Jeśli jeszcze nie spotkałeś/aś swojej drugiej połowy, to w najbliższej przyszłości karta zapowiada nawiązanie wartościowej relacji z kimś kogo będziesz podziwiać i pożądać.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta VII pucharów zapowiada na przyszłość życie w iluzji, brak realnego podejścia do sprawy, trudności z podejmowaniem decyzji dotyczącej uczuć. To także niesprecyzowane albo zbyt wysokie wymagania względem życia lub partnera. Dla osób w związkach mogą pojawić się problemy związane z ustaleniem planów na przyszłość. W sferze uczuciowej możliwy chaos i niezdecydowanie.

Siódemka Pucharów

Siódemka Pucharów

 

 

Wróć do wróżb