Tarot postawiony dla justynka

Data postawienia tarota 24 lutego 2015 13:03

Wyświetlono: 409, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Szóstka Buław

Szóstka Buław

VI buław na tej pozycji sugeruje, że masz wielką szansę na powodzenie w uczuciach i realizację swoich planów czy marzeń. VI buław symbolizuje spełnienie, zmierzanie prosto do szczęśliwego finału. Masz w sobie dużo mocy i samozaparcia, warunki są także korzystne ku temu, aby przezwyciężyć negatywne siły, które działają przeciwko Tobie. W obliczu wyzwania idziesz z podniesioną głową i walczysz z przeszkodami jak odważny, prawdziwy zwycięzca.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta III monet na tej pozycji ostrzega przed brakiem konsekwencji i wytrwałości, zaniechaniem pracy nad sobą czy związkiem. Karta informuje, że trzeba będzie dłużej poczekać na unormowanie sytuacji czy stabilizację uczuciową. Możliwa stagnacja i problemy wskutek braku chęci naprawy tego, co psuje związek albo nasze relacje z najbliższymi.

Trójka Denarów

Trójka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

V Arcykapłan

V Arcykapłan

Sprawa, o którą pytasz będzie wymagała zasięgnięcia rady osoby, cieszącej się naturalnym autorytetem, mądrością duchową, życzliwie nastawionej wobec Ciebie. Nie bój się prosić lub przyjmować pomoc osoby gotowej służyć Ci cenną radą i wskazać Tobie właściwą drogę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb