Tarot postawiony dla anna

Data postawienia tarota 24 lutego 2015 13:03

Wyświetlono: 397, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Mieczy

Ósemka Mieczy

VIII mieczy pojawia się w rozkładzie wtedy, kiedy dręczy nas poczucie bezradności. Czujemy się jakbyśmy mieli związane ręce. W Twoim życiu obecny jest czynnik, który Cie ogranicza i wstrzymuje od pewnych działań. Karta w odniesieniu do sfery uczuciowej symbolizuje wszelkiego rodzaju utrudnienia, blokady, zahamowanie w rozwoju relacji. VIII mieczy to jednak najczęściej wskazówka, że wszystkie ograniczenia tak naprawdę stawiasz sobie sam, a Twoja postawa w dużej mierze wynika wyłącznie z lęku i braku wiary we własna możliwości. To właśnie strach przed konsekwencjami podjętych działań przyczynia się do wycofywania się i w rezultacie do przysłowiowego "chowania głowy w piasek". Taka postawa tylko pogarsza zaistniałą sytuację.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Nie umiesz podjąć wyboru między dwiema alternatywami. Jesteś chwiejny/a, wierzysz, że Twoje dylematy i życiowe problemy rozwiążą się same. Nie potrafisz podjąć właściwej decyzji. Wahasz się nieustannie, często rozważasz wszystkie "za i przeciw", ale nie dochodzisz do żadnych wniosków. Odsuwasz proces dokonania wyboru na później, liczysz że sytuacja sama się rozwiąże. Twoje rozterki emocjonalne przybierają na sile i coraz bardziej burzą Twój wewnętrzny ład i komfort psychiczny.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

X Koło fortuny

X Koło fortuny

Nadchodzą okoliczności i zmiany, których nie będziesz się spodziewać, a które będą miały istotny wpływ na Twoje życie uczuciowe. Zmienność sytuacji, jej niepewność może spowodować, że sytuacja wymknie Ci się z rąk. W obliczu różnorodnych wpływów trudno będzie o podjęcie konkretnych, wiążących decyzji. Rozstrzygnięcie nastąpi w nieco dalszej przyszłości, dopiero po tym jak miną wszelkie zawirowania i sytuacja się uspokoi.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb