Tarot postawiony dla Hanna

Data postawienia tarota 4 marca 2015 07:25

Wyświetlono: 382, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Paź Buław

Paź Buław

Paź buław na tej pozycji oznacza ruch, żywiołowość, początek przygody. Paź to także posłaniec nowin, najczęściej tych pozytywnych. Możliwa ważna wiadomość, email, SMS albo zaproszenie do przygody. Niekiedy pazie symbolizują dzieci albo bardzo młode osoby, które mają wpływ na Twoje życie osobiste bądź relację. Dla związków karta może oznaczać chęć wyrwania się z rutyny, doświadczenia przygody albo spontaniczną podróż. W przypadku osób samotnych giermek buław zapowiada flirt, romans albo ciekawe życie towarzyskie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V mieczy ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, działaniami, które z gry skazują na porażkę, rozczarowanie czy "utratę twarzy". Uważaj na ukrytych przeciwników i podstęp ze strony osoby, której byś o to nie podejrzewał/a. Wokół Ciebie istnieją fałszywi ludzie, którzy czekają na Twoja potknięcia. W miłości karta może mówić o intrygach, manipulacji, kłamstwach, a nawet zdradzie.

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Pucharów

Szóstka Pucharów

Karta zapowiada ucieczkę w świat marzeń, tęsknotę za szczęśliwymi chwilami, które wydarzyły się w przeszłości. VI pucharów jest symbolem uciekania myślami w świat radosnych, beztroskich chwil, które przeżyliśmy. W stałym związku karta oznacza emocjonalny spokój, uczuciowość, miłe chwile, niespodzianki, prezent, sentymentalizm, wyciąganie wniosków z przeszłości, chęć przeżycia dawnych, cudownych chwil na nowo. Karta oznacza też zrozumienie i wybaczenie. Dla osób samotnych karta oznacza tęsknotę za bliskością.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Księżyc na tej pozycji oznacza podążanie za iluzyjnymi ideałami, niejasnymi celami lub niepewnymi uczuciami. To zatopienie się w świecie fałszywych pozorów i całkowity brak rozeznania w sytuacji. To także lęk przed nieznanym, błądzenie i ukryte okoliczności, które Ci nie sprzyjają, a których nie potrafisz rozpoznać. Twoja ciągła obawa o porażkę i brak zdecydowanych, przejrzystych działań może spowodować, że nie dotrzesz tam, dokąd pragniesz dojść, albo droga ta będzie wyjątkowo kręta. Możliwe, że znajdziesz się w ślepym zaułku. W przyszłości będziesz zmuszony/a zweryfikować swoje plany z rzeczywistością. W sprawach uczuć, czekają Cię niejasności, utrudnienia i nieracjonalne myśli i działania.

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

 

 

Wróć do wróżb