Tarot postawiony dla Joanna

Data postawienia tarota 4 marca 2015 07:47

Wyświetlono: 394, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

Pojawienie się karty w rozkładzie oznacza wpływ inteligentnego, wykształconego młodego mężczyzny (do około 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz mieczy cechuje osobę o lotnym umyśle oczytaną, szybką w działaniu i zdecydowaną. To typ człowieka odważnego, asertywnego i emocjonalnie zdystansowanego. Jest osobą bardzo szczerą i uczciwą, ale czasami ciężko go rozszyfrować i odgadnąć jego prawdziwe intencje. Brakuje mu cierpliwości i czułości, ale potrafi być dobrym partnerem, na którym można polegać. Ma cięty język, jego słowa mogą być ostre jak brzytwa. Jeśli w swoim otoczeniu nie rozpoznajesz osoby o takich cechach, to karta rycerza mieczy może symbolizować nagłe przyspieszenie spraw w życiu uczuciowym, ponadto możliwe nieporozumienia, nieprzemyślane decyzje, chaos i impulsywne zachowania.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed nieżyczliwymi osobami, nieuczciwością, manipulacją, kłamstwem, oszustwem albo zdradą ze strony bliskiej Ci osoby. Uważaj na nieszczerych ludzi z Twojego otoczenia, takich którzy manipulują Tobą dla swoich celów, są dwulicowi i pozbawieni skrupułów.

Siódemka Mieczy

Siódemka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VI Kochankowie

VI Kochankowie

W najbliższej przyszłości dokonasz ważnego wyboru. Twoja decyzja będzie wiązała się z przyjęciem wszelkich konsekwencji związanych z Twoją decyzją na swoje barki. Rezygnacja z jednej rzeczy, na rzecz drugiej może oznaczać dla Ciebie pewną stratę, poświęcenie jednego na rzecz czegoś innego. Dokonanie wyboru będzie jednak konieczne, mimo początkowych trudności, z czasem poczujesz ulgę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta na tej pozycji oznacza, że w sprawach uczuciowych nastąpi rozstrzygnięcie, które nie będzie dla Ciebie korzystne, gdyż będzie oznaczać trudną konieczność zakończenia pewnych spraw czy relacji. Dopiero po pewnym czasie zaadaptujesz się w pełni do nowej sytuacji. Musisz pamiętać, że w Twoim życiu nie pojawi się nic nowego, jeśli nie pozwolisz odejść temu, co już przestarzałe, niekorzystne i co dawno się skończyło, bądź wypaliło. Musisz zwolnić miejsce dla nowego. Zmiany jakie niesie karta Śmierć są trudne, ale jednocześnie nieuchronne i trwałe.

XIII Śmierć

XIII Śmierć

 

 

Wróć do wróżb