Tarot postawiony dla Krzysiek

Data postawienia tarota 22 październik 2018 23:23

Wyświetlono: 68, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

V mieczy pojawia w momencie kiedy walczymy o coś co jest dla nas ważne, ale jednocześnie w walce tej jesteśmy właściwie bez szans i skazujemy siebie na porażkę. To taka trochę walka z wiatrakami, możliwe też, że zabiegasz o coś, co być może nie jest Ci potrzebne, a Ty nie zdajesz sobie z tego sprawy. Może też okoliczności nie pozwalają Tobie na wygraną albo przeciwnik w walce jest zbyt silny. V mieczy to najczęściej walka o nierealne pragnienia, nie zawsze uczciwa, czasami pozornie wygrywasz, ale w ogólnym rozrachunku nie czujesz smaku zwycięstwa. To tzw. "pyrrusowe zwycięstwo".

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Jako karta ostrzegawcza VI monet może sygnalizować zaburzoną równowagę w dawaniu i braniu w związku, brak wsparcia z Twojej albo partnera strony, nieumiejętność rozwiązywania problemów w sposób rzeczowy, to także odmienne potrzeby partnerów w związku. Osoby samotne VI denarów przestrzega przed nieumiejętnością w zachowaniu odpowiednich proporcji w dawaniu i braniu w relacjach, być może za dużo wymagasz od potencjalnych partnerów, a zbyt mało z siebie dajesz. Albo odwrotnie, obdarzasz kogoś wielkim uczuciem, a druga strona nie docenia czy nie odwzajemnia tej miłości.

Szóstka Denarów

Szóstka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VII Rydwan

VII Rydwan

Karta Rydwan na tej pozycji oznacza ożywienie, ruch, energiczne działania i szybkie decyzje w sprawach uczuciowych. W najbliższej przyszłości wszystko nabierze większego tempa. Nie będzie czasu na bezczynne rozkładanie rąk i analizę sytuacji. Będziesz działać z większym rozmachem i zdecydowaniem. Będzie samodzielny/a w działaniu i bardziej odważny/a. Wykorzystaj nadarzające się okazję, masz duże szanse na pomyślny rozwój i sukces w sferze osobistej.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Umiarkowanie na tej pozycji mówi, że nasza cierpliwość, wytrwałość i powolne, ale konsekwentne dążenie do celu pomoże nam osiągnąć nasze zamierzenia czy przezwyciężyć trudną sytuację. Możemy mieć pewność, że w dalszej przyszłości nastąpi okres spokoju i równowagi. W sprawach uczuciowych nastąpi powolny rozwój, stabilizacja, uzyskamy też pozytywne rezultaty naszych działań. Pomoże nam w tym umiejętność pójścia na kompromis, większe zrozumienie, wyczucie, takt, cierpliwość i umiar w postępowaniu.

XIV Umiarkowanie

XIV Umiarkowanie

 

 

Wróć do wróżb