Tarot postawiony dla Iwona

Data postawienia tarota 18 maj 2019 13:50

Wyświetlono: 47, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Ósemka Mieczy

Ósemka Mieczy

VIII mieczy pojawia się w rozkładzie wtedy, kiedy dręczy nas poczucie bezradności. Czujemy się jakbyśmy mieli związane ręce. W Twoim życiu obecny jest czynnik, który Cie ogranicza i wstrzymuje od pewnych działań. Karta w odniesieniu do sfery uczuciowej symbolizuje wszelkiego rodzaju utrudnienia, blokady, zahamowanie w rozwoju relacji. VIII mieczy to jednak najczęściej wskazówka, że wszystkie ograniczenia tak naprawdę stawiasz sobie sam, a Twoja postawa w dużej mierze wynika wyłącznie z lęku i braku wiary we własna możliwości. To właśnie strach przed konsekwencjami podjętych działań przyczynia się do wycofywania się i w rezultacie do przysłowiowego "chowania głowy w piasek". Taka postawa tylko pogarsza zaistniałą sytuację.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VII monet ostrzega przed długotrwałym zastojem z naszej, bądź cudzej winy, a także brakiem konkretnego planu działania, utratą weny twórczej i kreatywności. Pojawienie się karty na tej pozycji często symbolizuje również brak korzystnych perspektyw i możliwości w danym momencie, a także niechęć do działania wynikającą z braku wizji i celów. W związkach ostrzega przed popadaniem w rutynę i marazm.

Siódemka Denarów

Siódemka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Pucharów

Szóstka Pucharów

Karta zapowiada ucieczkę w świat marzeń, tęsknotę za szczęśliwymi chwilami, które wydarzyły się w przeszłości. VI pucharów jest symbolem uciekania myślami w świat radosnych, beztroskich chwil, które przeżyliśmy. W stałym związku karta oznacza emocjonalny spokój, uczuciowość, miłe chwile, niespodzianki, prezent, sentymentalizm, wyciąganie wniosków z przeszłości, chęć przeżycia dawnych, cudownych chwil na nowo. Karta oznacza też zrozumienie i wybaczenie. Dla osób samotnych karta oznacza tęsknotę za bliskością.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W dalszej przyszłości sprawy uczuciowe i związane ze sferą osobistą nabiorą zupełnie nieoczekiwanego obrotu i wymiaru. Niespodziewane wydarzenia wymuszą na Tobie nowe decyzje i przewartościowanie wielu rzeczy. Przygotuj się na wszelkie zmiany i na pojawienie się zupełnie nowych okoliczności, w przeciwnym wypadku będziesz mocno zmieszany/a, zaskoczony i zupełnie nieprzygotowany psychicznie wobec pojawiających się nowych okoliczności.

X Koło fortuny

X Koło fortuny

 

 

Wróć do wróżb