Tarot postawiony dla Dominika

Data postawienia tarota 22 maj 2019 14:13

Wyświetlono: 60, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Mieczy

Król Mieczy

Obecność króla mieczy na tej pozycji oznacza, że na Twoje życie uczuciowe ma wpływ inteligentny, wykształcony i odpowiedzialny mężczyzna w średnim wieku, bądź starszy. Karta symbolizuje człowieka bystrego, oczytanego, cieszącego się naturalnym autorytetem i poważaniem. Król mieczy to często wymagający partner albo surowy ojciec. To nie typ romantyka bujającego w obłokach, prędzej racjonalnego myśliciela, w uczuciach skrytego, a nawet niedostępnego emocjonalnie. Króla mieczy ciężko zdobyć, ale jeśli się już uda to największe wrażenie zrobi na nim Twój intelekt i oczytanie. Jeśli w Twoim najbliższym otoczeniu brak jest takiej osoby, to pojawienie się króla mieczy może oznaczać, że obecnie w Twoim życiu uczuciowym górą nad uczuciami bierze chodny rozsądek. Nie są więc to dla Ciebie najlepsze chwile na romantyczne i spontaniczne uniesienia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta na tej pozycji ostrzega przed nieumiarkowanym oddawaniem się zabawie, licznym przyjemnościom i jednoczesnym zaniedbywaniem obowiązków. Dla osób będących w związku stanowi ostrzeżenie przed lekkomyślnym zachowaniem. Niekiedy karta III kielichów oznacza rozglądanie się na boki, a nawet romans partnera czy Twój. Spróbuj przyjrzeć się pozostałym kartom w rozkładzie, one potwierdzą, bądź wykluczą trzecią osobę mającą wpływ na Twój związek.

Trójka Pucharów

Trójka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XV Diabeł

XV Diabeł

Karta na tej pozycji może ostrzegać, że będą kierować Tobą niskie pobudki lub nieszczere intencje. Jeśli w porę nie wycofasz się z nieracjonalnych działań, to licz się z tym, że możesz bardzo łatwo popełnić błędy, które będą Cię dużo kosztować. Diabeł zwiastuje igranie z ogniem i niepotrzebne ryzyko, które negatywnie wpłynie na Twoje życie osobiste. Karta ta często zapowiada wpadnięcie w sidła uzależnień (różnego rodzaju), które niszczą Ciebie i Twoich najbliższych. Uzależnieni możemy być nie tylko od używek, ale i od innych osób, które mają toksyczny wpływ na nasze życie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta Księżyc na tej pozycji oznacza podążanie za iluzyjnymi ideałami, niejasnymi celami lub niepewnymi uczuciami. To zatopienie się w świecie fałszywych pozorów i całkowity brak rozeznania w sytuacji. To także lęk przed nieznanym, błądzenie i ukryte okoliczności, które Ci nie sprzyjają, a których nie potrafisz rozpoznać. Twoja ciągła obawa o porażkę i brak zdecydowanych, przejrzystych działań może spowodować, że nie dotrzesz tam, dokąd pragniesz dojść, albo droga ta będzie wyjątkowo kręta. Możliwe, że znajdziesz się w ślepym zaułku. W przyszłości będziesz zmuszony/a zweryfikować swoje plany z rzeczywistością. W sprawach uczuć, czekają Cię niejasności, utrudnienia i nieracjonalne myśli i działania.

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

 

 

Wróć do wróżb