Tarot postawiony dla Monika

Data postawienia tarota 10 listopada 2019 09:08

Wyświetlono: 153, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Denarów

Król Denarów

Na obecną sytuację uczuciową wpływa wysoko postawiony, zamożny albo przedsiębiorczy mężczyzna w średnim wieku, ewentualnie dobiegający 30 roku życia. Król denarów to także osoba zajmująca się finansami, nieruchomościami bądź przedmiotami mającymi dużą wartość. Karta często też pokazuje obecność silnej osobowości w otoczeniu, która ma dominujący charakter i wytycza własne zasady, do których według niej powinni dostosować się jej najbliżsi.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

V mieczy ostrzega przed nierealnymi oczekiwaniami, działaniami, które z gry skazują na porażkę, rozczarowanie czy "utratę twarzy". Uważaj na ukrytych przeciwników i podstęp ze strony osoby, której byś o to nie podejrzewał/a. Wokół Ciebie istnieją fałszywi ludzie, którzy czekają na Twoja potknięcia. W miłości karta może mówić o intrygach, manipulacji, kłamstwach, a nawet zdradzie.

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XIX Słońce

XIX Słońce

Słońce na tej pozycji zapowiada w najbliższej przyszłości ogromne szanse na pomyślne rozwiązanie w sprawach uczuciowych. Pojawią się wspaniałe okoliczności i korzystne warunki. Słońce obiecuje zasłużone sukcesy czy wszelką pomyślność w różnych dziedzinach, a także pokonanie problemów i nieporozumień w związkach. Nastanie upragniony okres postępu, wzrostu. W trudnych sytuacjach Słońce zapowiada wydostanie się z kłopotów i znaczną poprawę w sferze osobistej.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb