Tarot postawiony dla Jolanta

Data postawienia tarota 11 listopada 2019 15:52

Wyświetlono: 132, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

As Buław

As Buław

As Buław mówi o dużej energii i pozytywnych wibracjach w sferze uczuciowej. Karta symbolizuje także pojawiającą się szansę czy okazję, którą należy wykorzystać! As buław to karta kipiących emocji, niezwykłych doznań i seksualności. Pamiętaj o tym, że masz w sobie dużo energii, magnetyzmu i potencjału, którym możesz wiele zdziałać w sferze uczuciowej.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Jako karta ostrzegawcza VI monet może sygnalizować zaburzoną równowagę w dawaniu i braniu w związku, brak wsparcia z Twojej albo partnera strony, nieumiejętność rozwiązywania problemów w sposób rzeczowy, to także odmienne potrzeby partnerów w związku. Osoby samotne VI denarów przestrzega przed nieumiejętnością w zachowaniu odpowiednich proporcji w dawaniu i braniu w relacjach, być może za dużo wymagasz od potencjalnych partnerów, a zbyt mało z siebie dajesz. Albo odwrotnie, obdarzasz kogoś wielkim uczuciem, a druga strona nie docenia czy nie odwzajemnia tej miłości.

Szóstka Denarów

Szóstka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XV Diabeł

XV Diabeł

Karta na tej pozycji może ostrzegać, że będą kierować Tobą niskie pobudki lub nieszczere intencje. Jeśli w porę nie wycofasz się z nieracjonalnych działań, to licz się z tym, że możesz bardzo łatwo popełnić błędy, które będą Cię dużo kosztować. Diabeł zwiastuje igranie z ogniem i niepotrzebne ryzyko, które negatywnie wpłynie na Twoje życie osobiste. Karta ta często zapowiada wpadnięcie w sidła uzależnień (różnego rodzaju), które niszczą Ciebie i Twoich najbliższych. Uzależnieni możemy być nie tylko od używek, ale i od innych osób, które mają toksyczny wpływ na nasze życie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W przyszłości na Twojej drodze pojawią się nieoczekiwane okoliczności, które spowodują niekorzystny obrót sytuacji, o którą pytasz. Nieprzewidziane wydarzenia i zmiany, które się pojawia sprawią, że dokonasz przewartościowania swoich dążeń oraz zamierzeń i zaczniesz planować wszystko od nowa . Uważaj, by nie trzymać się zbyt uparcie starych postaw, przekonań oraz układów, które mogą Cię osłabiać albo wręcz mieć na Ciebie destrukcyjny wpływ. Wieża na tej pozycji radzi, aby dokonać koniecznych zmian, nawet jeśli będą one wyjątkowo trudne. Dostosowanie się do nowej sytuacji może trochę potrwać, ale powoli będziesz odkrywać nowe wartości i cele w życiu. Nawet jeśli towarzyszące temu okoliczności będą trudne, to musisz zaakceptować te zmiany i pozwolić, aby na miejsce starego nadeszło coś nowego, być może dużo lepszego dla Ciebie.

XVI Wieża

XVI Wieża

 

 

Wróć do wróżb