Tarot postawiony dla Karina

Data postawienia tarota 13 lutego 2020 18:41

Wyświetlono: 104, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Denarów

Król Denarów

Na obecną sytuację uczuciową wpływa wysoko postawiony, zamożny albo przedsiębiorczy mężczyzna w średnim wieku, ewentualnie dobiegający 30 roku życia. Król denarów to także osoba zajmująca się finansami, nieruchomościami bądź przedmiotami mającymi dużą wartość. Karta często też pokazuje obecność silnej osobowości w otoczeniu, która ma dominujący charakter i wytycza własne zasady, do których według niej powinni dostosować się jej najbliżsi.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta ostrzega przed popadaniem w rutynę, brakiem konkretnych działań, graniem na zwłokę i niezdecydowaniem. Rycerz monet może wskazywać na obecność biernego, niechętnie podejmującego wysiłek i starania mężczyzny, mającego wpływ na Twoje życie uczuciowe.

Rycerz Denarów

Rycerz Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XVIII Księżyc

XVIII Księżyc

Karta Księżyc na pozycji oznaczającej najbliższą przyszłość zapowiada utkwienie w pewnego rodzaju iluzji, życie według fałszywych wyobrażeń czy przekonań. W sprawie, o którą pytamy może wskazywać na sytuację, kiedy widzisz rzeczy takimi jakimi chcesz żeby były, a nie tak jakimi są one naprawdę. Możliwe, że będziesz ufać pozorom czy kierować się fałszywymi wyobrażeniami. Karta na tej pozycji może też oznaczać okres zagubienia duchowego, kiedy nie wiemy jak postępować, czujemy jakieś zagrożenie, ale tak naprawdę nie wiemy skąd ono wynika. W związku mogą pojawić się niedopowiedzenia i tajemnice.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb