Tarot postawiony dla justynka

Data postawienia tarota 14 lutego 2015 12:15

Wyświetlono: 545, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Mieczy

Król Mieczy

Obecność króla mieczy na tej pozycji oznacza, że na Twoje życie uczuciowe ma wpływ inteligentny, wykształcony i odpowiedzialny mężczyzna w średnim wieku, bądź starszy. Karta symbolizuje człowieka bystrego, oczytanego, cieszącego się naturalnym autorytetem i poważaniem. Król mieczy to często wymagający partner albo surowy ojciec. To nie typ romantyka bujającego w obłokach, prędzej racjonalnego myśliciela, w uczuciach skrytego, a nawet niedostępnego emocjonalnie. Króla mieczy ciężko zdobyć, ale jeśli się już uda to największe wrażenie zrobi na nim Twój intelekt i oczytanie. Jeśli w Twoim najbliższym otoczeniu brak jest takiej osoby, to pojawienie się króla mieczy może oznaczać, że obecnie w Twoim życiu uczuciowym górą nad uczuciami bierze chodny rozsądek. Nie są więc to dla Ciebie najlepsze chwile na romantyczne i spontaniczne uniesienia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta VI buław na tej pozycji ostrzega przed przedwczesnym uczuciem zadowolenia czy poczucia zwycięstwa, które powoduje spoczęcie na laurach. Samozadowolenie to wspaniałe uczucie, ale musisz uważać, aby początkowa radość z pierwszych sukcesów nie spowodowała zaniechania dalszej, konsekwentnej pracy nad sobą i swoimi słabościami.

Szóstka Buław

Szóstka Buław

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

V Arcykapłan

V Arcykapłan

Sprawa, o którą pytasz będzie wymagała zasięgnięcia rady osoby, cieszącej się naturalnym autorytetem, mądrością duchową, życzliwie nastawionej wobec Ciebie. Nie bój się prosić lub przyjmować pomoc osoby gotowej służyć Ci cenną radą i wskazać Tobie właściwą drogę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Gwiazda zapowiada w przyszłości okres spokoju i harmonii. To piękną karta, która symbolizuje wszystko, co harmonijne, piękne, zdrowe i mające dobroczynny wpływ na Ciebie. Ma ona działanie ochronne i kojące, może oznaczać zdrowienie, nabieranie sił, uczucie ulgi. Karta ta neutralizuje działanie negatywnie działających kart, które znajdują się w pobliżu. Zapowiada, że nadejdzie okres spokoju, wytchnienia i stabilizacji, odprężenia umysłu, zrelaksowane ciała. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli, ale i też wszystko będzie szło swoim powolnym rytmem. Nie oczekuj szybkich, spektakularnych rezultatów czy szybkich rozstrzygnięć. Wszystko będzie rozwijało się własnym, powolnym tempem, krok po kroku, ale w końcu Ci się uda zrealizować Twoje pragnienia. W związkach czeka Cie spełnienie i harmonia.

XVII Gwiazda

XVII Gwiazda

 

 

Wróć do wróżb