Tarot postawiony dla alina

Data postawienia tarota 14 lutego 2015 12:47

Wyświetlono: 564, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Pucharów

Rycerz Pucharów

Karta symbolizuje wpływ uczuciowego, troskliwego młodego mężczyzny (do 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz pucharów reprezentuje energię wody, emocje, marzycielskość i wrażliwość. To typ romantyczny, idealistycznie nastawiony do związków, szukający swojej wymarzonej, drugiej połowy. Jeśli mężczyzna ten spotka partnerkę idealną to jest w stanie poruszyć niebo i ziemię dla niej. Potrafi wtedy kochać szczerze i być całkowicie oddany swojej wybrance. Jeśli jednak nie będzie mieć szczęścia w miłości, to niestety będzie zachowywać się jak typowy casanova. Rycerze pucharów z reguły są bardzo wrażliwi na piękno, zwłaszcza kobiece. Nie zaznawszy spełnienia mogą często zmieniać obiekt swoich uczuć, wciąż poszukiwać niedoścignionego ideału. Jeśli w swoim otoczeniu nie rozpoznajesz takiego mężczyzny to karta może oznaczać ożywienie uczuciowe w związku, mile emocje, niespodzianki, niekiedy wyznanie miłosne albo zaręczyny.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

VII kielichów na tej pozycji oznacza marzycielstwo, a w skrajnych przypadkach, nawet i pogrążenie się w świecie iluzji, nierealne wyobrażenia i oczekiwania, które niszczą relację albo mają negatywny wpływ na Twoje życie. To nieumiejętność podjęcia dobrej dla Ciebie decyzji i rozpraszanie się, bujanie w obłokach. Zamiast działania, jest ciągłe zastanawianie się, co robić, co wybrać. Karta może także ostrzegać przed zbytnim uleganiem różnym pokusom.

Siódemka Pucharów

Siódemka Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Szóstka Buław

Szóstka Buław

W najbliższej przyszłości możesz spodziewać się pozytywnych nowin i sukcesów, na które zapracowałeś i zasłużyłeś. Czekają Cię radosne wydarzenia, powodzenie w sferze o którą pytasz, a także uznanie i rozwój w miłości. Wyzwania, które stoją teraz na Twojej drodze będą niedługo przez Ciebie pokonane. Szóstka buław to dzielne usunięcie przeszkód ze swojej drogi i należny Tobie podziw ze strony otoczenia. To sukces, który bardzo cieszy i motywuje. Dla związków jest to bardzo pozytywna prognoza. Zapowiada pokonanie problemów i rozwój relacji.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb