Tarot postawiony dla Agnieszka

Data postawienia tarota 14 lutego 2015 15:13

Wyświetlono: 530, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziewiątka Pucharów

Dziewiątka Pucharów

IX pucharów na tej pozycji oznacza, że masz wszystkie atuty, aby obecna sytuacja rozwinęła się na Twoją korzyść. Nie miej powodów do zmartwień, nawet mimo problemów i obecnych ograniczeń, możesz mieć pewność, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Osiągniesz oczekiwane rezultaty i stabilizację uczuciową. IX pucharów to także relaks, odpoczynek i spokojne tempo w związku.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta V denarów na tej pozycji ostrzega przed stratami emocjonalnymi, nieudolnymi staraniami, nierozwiązanymi sprawami i brakiem ciepła czy uczuć w związkach. Karta symbolizuje trudniejszy okres, zaciskanie pasa, odmowę i niedostatek (uczuć, jaki i pieniędzy, zdrowia).

Piątka Denarów

Piątka Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

XV Diabeł

XV Diabeł

Karta na tej pozycji może ostrzegać, że będą kierować Tobą niskie pobudki lub nieszczere intencje. Jeśli w porę nie wycofasz się z nieracjonalnych działań, to licz się z tym, że możesz bardzo łatwo popełnić błędy, które będą Cię dużo kosztować. Diabeł zwiastuje igranie z ogniem i niepotrzebne ryzyko, które negatywnie wpłynie na Twoje życie osobiste. Karta ta często zapowiada wpadnięcie w sidła uzależnień (różnego rodzaju), które niszczą Ciebie i Twoich najbliższych. Uzależnieni możemy być nie tylko od używek, ale i od innych osób, które mają toksyczny wpływ na nasze życie.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

W sferze osobistej nastąpi pozytywne rozstrzygnięcie. Twoje cele zostaną osiągnięte. Świat to zwieńczenie, osiągniecie spełnienia, sukces, realizacja oraz uwolnienie, także od trosk czy tego, co nie jest Ci potrzebne, przeszkadza i ma niekorzystny wpływ na Ciebie albo na Twój związek. Wyzwolenie będzie się wiązało z zakończeniem pewnego cyklu i wejściem w nowy, może więc oznaczać poważne zmiany, ale takie które dają dobre perspektywy i nadzieję na lepszą przyszłość.

XXI Świat

XXI Świat

 

 

Wróć do wróżb