Tarot postawiony dla Tomuś

Data postawienia tarota 17 października 2020 20:02

Wyświetlono: 13, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Król Mieczy

Król Mieczy

Obecność króla mieczy na tej pozycji oznacza, że na Twoje życie uczuciowe ma wpływ inteligentny, wykształcony i odpowiedzialny mężczyzna w średnim wieku, bądź starszy. Karta symbolizuje człowieka bystrego, oczytanego, cieszącego się naturalnym autorytetem i poważaniem. Król mieczy to często wymagający partner albo surowy ojciec. To nie typ romantyka bujającego w obłokach, prędzej racjonalnego myśliciela, w uczuciach skrytego, a nawet niedostępnego emocjonalnie. Króla mieczy ciężko zdobyć, ale jeśli się już uda to największe wrażenie zrobi na nim Twój intelekt i oczytanie. Jeśli w Twoim najbliższym otoczeniu brak jest takiej osoby, to pojawienie się króla mieczy może oznaczać, że obecnie w Twoim życiu uczuciowym górą nad uczuciami bierze chodny rozsądek. Nie są więc to dla Ciebie najlepsze chwile na romantyczne i spontaniczne uniesienia.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Przeszkodą w Twoim życiu uczuciowym może być podatność na czułe słówka i obietnice, zbyt szybkie zauroczenie nieodpowiednim mężczyzną w typie casanovy. Jeśli jesteś w związku to uważaj na niekontrolowane wybuchy emocji, wahania nastroju, przesadny idealizm i celowe wzbudzanie poczucia winy u partnera.

Rycerz Pucharów

Rycerz Pucharów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Siódemka Pucharów

Siódemka Pucharów

Karta zapowiada brak koncentracji na tym co ważne, zamiast tego uciekanie myślami w świat niezrealizowanych pragnień i snucie nierealnych planów. W związkach problemem będzie niejasność celów, a w niektórych sytuacjach także szukanie innych pokus na zewnątrz. Dla osób samotnych pojawienie się karty może oznaczać nieumiejętność wyboru odpowiedniego partnera albo trudność z zaangażowaniem się w jeden związek, niesprecyzowane lub nierealne oczekiwania.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Pojawienie się III monet na tej pozycji może zapowiadać sytuację, w której Twoje uczucia, zaangażowanie w relację i wytrwałość zostanie wystawione na pewną próbę i to właśnie od Ciebie będzie zależało, jak potoczą się Twoje sprawy uczuciowe. Obecność tej karty informuje o tym, że masz duże szanse na spełnienie uczuciowe, o ile będziesz pracować nad sobą i swoimi słabościami. III monet symbolizuje także budowanie solidnych podstaw związku, wytrwałość i chęć pozostania w tym związku, uczucia trwałe, silne. Jest zapowiedzią pomyślnego rozwoju w sferze uczuciowej, o ile będziemy w stanie podjąć odpowiedni wysiłek i wykazać się zaangażowaniem uczuciowym.

Trójka Denarów

Trójka Denarów

 

 

Wróć do wróżb