Tarot postawiony dla Aleksandra

Data postawienia tarota 14 lutego 2015 16:20

Wyświetlono: 522, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Rycerz Mieczy

Rycerz Mieczy

Pojawienie się karty w rozkładzie oznacza wpływ inteligentnego, wykształconego młodego mężczyzny (do około 35 roku życia) na Twoje życie osobiste. Rycerz mieczy cechuje osobę o lotnym umyśle oczytaną, szybką w działaniu i zdecydowaną. To typ człowieka odważnego, asertywnego i emocjonalnie zdystansowanego. Jest osobą bardzo szczerą i uczciwą, ale czasami ciężko go rozszyfrować i odgadnąć jego prawdziwe intencje. Brakuje mu cierpliwości i czułości, ale potrafi być dobrym partnerem, na którym można polegać. Ma cięty język, jego słowa mogą być ostre jak brzytwa. Jeśli w swoim otoczeniu nie rozpoznajesz osoby o takich cechach, to karta rycerza mieczy może symbolizować nagłe przyspieszenie spraw w życiu uczuciowym, ponadto możliwe nieporozumienia, nieprzemyślane decyzje, chaos i impulsywne zachowania.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Na Twoją sytuację negatywny wpływ mają fałszywe przekonania moralne i duchowe, źle obrane autorytety, brak wzorców moralnych, przewodnictwa duchowego. Ufasz lub radzisz się niewłaściwych osób.

V Arcykapłan

V Arcykapłan

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VIII Moc

VIII Moc

Karta Moc (Siła) symbolizuje duże, niewyczerpane pokłady wewnętrznej siły, które w Tobie drzemią. Z wielką mocą, odwagą i dojrzałością będziesz zmagać się z trudami dnia codziennego i w sprawach dla Ciebie ważnych. Zdołasz pokonać wszelkie negatywne przeszkody w najbliższej przeszłości i to nie za pomocą łaskawości losu, ale dzięki swojej determinacji, odporności wewnętrznej i niezrażaniu się wobec problemów i ograniczeń pojawiających się na Twojej drodze. W związkach będziecie mieć okazję na wzmocnienie relacji, jeśli pozytywnie przejdziecie ten trudny okres. W przeciwnym razie Wasze problemy mogą się pogłębić.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb