Tarot postawiony dla ewa

Data postawienia tarota 5 maj 2015 09:25

Wyświetlono: 338, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

Dziesiątka Buław

Dziesiątka Buław

Karta X buław na tej pozycji symbolizuje okres zniechęcenia i przemęczenia wydarzeniami związanymi z życiem uczuciowym. Karta pojawia się wtedy, kiedy obecny stan rzeczy coraz mniej Ci odpowiada, a wręcz zaczyna niewygodnie ciążyć i doskwierać . Czujesz nadmiar oczekiwań, przykrych obowiązków i wyrzeczeń, którym musisz sprostać. Dochodzisz do wniosku, że wysiłek jaki wkładasz nie przekłada się na efekty. To trudny okres zarówno dla osób będących z związkach jak i dla singli.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Królowa mieczy jako karta ostrzegająca mówi o złym wpływie zgorzkniałej, mściwej i zawistnej kobiety na Twoje życie uczuciowe. W Twoim otoczeniu znajdować się może ktoś kogo nie cieszy Twoje szczęście i jest nieżyczliwy wobec Ciebie. Uważaj na fałszywych przyjaciół albo ukrytych wrogów.

Królowa Mieczy

Królowa Mieczy

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

VI Kochankowie

VI Kochankowie

W najbliższej przyszłości dokonasz ważnego wyboru. Twoja decyzja będzie wiązała się z przyjęciem wszelkich konsekwencji związanych z Twoją decyzją na swoje barki. Rezygnacja z jednej rzeczy, na rzecz drugiej może oznaczać dla Ciebie pewną stratę, poświęcenie jednego na rzecz czegoś innego. Dokonanie wyboru będzie jednak konieczne, mimo początkowych trudności, z czasem poczujesz ulgę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Sąd pojawiający się na tej pozycji zapowiada rozwiązanie sytuacji poprzez uświadomienie sobie problemu, jego istoty i przyczyn. Sąd oznacza nowe przemyślenia, sposoby, ideały i wartości, którymi postanowisz się kierować. To nowe cele i plany, które będziesz wcielać, bardziej świadome, rozwojowe i dojrzałe. Sąd zapowiada, więc głębokie odrodzenie duchowe i ustąpienie przeszkód w sprawach uczuciowych.

XX Sąd ostateczny

XX Sąd ostateczny

 

 

Wróć do wróżb