Tarot postawiony dla Magdalena

Data postawienia tarota 17 marzec 2015 13:26

Wyświetlono: 545, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

III Cesarzowa

III Cesarzowa

W obecnej chwili zaznacza się u Ciebie brak zdecydowanych kroków w sprawie, o którą pytasz. Z jednej strony nie masz powodów do narzekań, z drugiej strony sytuacja się nie rozwija. Niechętnie myślisz o podjęciu konkretnych działań mających na celu zmianę obecnego stanu rzeczy. Przyzwyczaiłeś się do komfortowego, dobrze znanych Ci ścieżek życia, do miejsc, osób, bądź do tego, co stanowi dla Ciebie rutynę dnia codziennego. Wygoda sprawia, że stoisz w miejscu zamiast się rozwijać lub stawić czoła swoim problemom. Mimo pozornie korzystnej sytuacji powinieneś zdobyć się na odwagę i podjąć ryzyko w uczuciach i życiu osobistym, aby nie dać się lenistwu i wygodzie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Karta król monet w odniesieniu do życia osobistego zapowiada negatywny wpływ na relację wysoko postawionego, zamożnego albo przedsiębiorczego mężczyzny w średnim wieku, ewentualnie dobiegającego do 30 roku życia. Osoba, którą opisuje karta to typ dominujący, narzucający swoje zdanie i nie znosząca sprzeciwu.

Król Denarów

Król Denarów

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Piątka Mieczy

Piątka Mieczy

Karta V mieczy pojawia się w sytuacji kiedy podporządkowujemy nasze starania nierealnemu celowi, który chcemy osiągnąć za wszelką cenę, ale niestety nie zdajemy sobie sprawy, że to czego pragniemy jest zbyt odległe, albo tak naprawdę nie jest tym, czego potrzebujemy w rzeczywistości. Nawet osiągnięcie celu do niczego nas nie zaprowadzi i tak naprawdę nie osiągniemy upragnionej satysfakcji. Pojawi się gorzki smak zwycięstwa. Zamiast radości będziemy odczuwać niedosyt albo rozczarowanie. W zapytaniach o życie uczuciowe, karta może symbolizować walkę o czyjeś względy, miłość. Być może uda nam się w końcu przyciągnąć czyjeś zainteresowanie, ale w końcu zdamy sobie sprawę, że to nie tak miało wyglądać i osoba o którą walczyliśmy wcale nie jest tą właściwą.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Karta na tej pozycji oznacza, że w sprawach uczuciowych nastąpi rozstrzygnięcie, które nie będzie dla Ciebie korzystne, gdyż będzie oznaczać trudną konieczność zakończenia pewnych spraw czy relacji. Dopiero po pewnym czasie zaadaptujesz się w pełni do nowej sytuacji. Musisz pamiętać, że w Twoim życiu nie pojawi się nic nowego, jeśli nie pozwolisz odejść temu, co już przestarzałe, niekorzystne i co dawno się skończyło, bądź wypaliło. Musisz zwolnić miejsce dla nowego. Zmiany jakie niesie karta Śmierć są trudne, ale jednocześnie nieuchronne i trwałe.

XIII Śmierć

XIII Śmierć

 

 

Wróć do wróżb