Tarot postawiony dla kasia

Data postawienia tarota 26 listopad 2017 14:34

Wyświetlono: 357, kategoria: Tarot Miłości

 

 

 

Teraźniejszość

Czyli to co co się dzieje obecnie

III Cesarzowa

III Cesarzowa

W obecnej chwili zaznacza się u Ciebie brak zdecydowanych kroków w sprawie, o którą pytasz. Z jednej strony nie masz powodów do narzekań, z drugiej strony sytuacja się nie rozwija. Niechętnie myślisz o podjęciu konkretnych działań mających na celu zmianę obecnego stanu rzeczy. Przyzwyczaiłeś się do komfortowego, dobrze znanych Ci ścieżek życia, do miejsc, osób, bądź do tego, co stanowi dla Ciebie rutynę dnia codziennego. Wygoda sprawia, że stoisz w miejscu zamiast się rozwijać lub stawić czoła swoim problemom. Mimo pozornie korzystnej sytuacji powinieneś zdobyć się na odwagę i podjąć ryzyko w uczuciach i życiu osobistym, aby nie dać się lenistwu i wygodzie.

 

 

Zewnętrzne wpływy

Największy problem, przeszkoda, negatywne wpływy

Ktoś próbuje Cię zdominować lub sprawuje nad Tobą faktyczną kontrolę lub władzę. Musisz działać według określonych zasad i wymogów, co ogranicza Ciebie, Twój rozwój i odbiera poczucie niezależności oraz wolnego wyboru przy podejmowaniu decyzji. Karta najczęściej wskazuje na dominującego i zaborczego partnera.

IV Cesarz

IV Cesarz

 

 

Najbliższa przyszłość

Co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Paź Pucharów

Paź Pucharów

Paź pucharów zapowiada nabieranie doświadczenia uczuciowego, powolne dojrzewanie związku, zauroczenie drugim człowiekiem, dobre samopoczucie, pozytywne emocje i doświadczenia. W relacjach powinno być miło i przyjemnie. Będziemy czuć się dobrze w związku, partner będzie obsypywać nas komplementami i niespodziankami. Niekiedy karta zapowiada także ciążę.

 

 

Wynik

Rezultat będący wypadkową Twoich kart

Dokonasz ważnego wyboru życiowego między dwiema rozwiązaniami, opcjami lub osobami. Nie będzie to dla Ciebie łatwe zadanie, gdyż wybór jednej alternatywy będzie oznaczał rezygnację z drugiej, ale podjęcie decyzji okaże się konieczne i nieuchronne.

VI Kochankowie

VI Kochankowie

 

 

Wróć do wróżb